TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трагедија во Неготино: Родителите го нашле починатиот син во тоалет

ТВ21 - 14.09.2018

Вчера околу 19 часот во полициската станица во Неготино од страна на итната медицинска помош, било пријавено дека во тоалет во сопствената куќа бил пронајден починат 26-годишниот М.Т. Увид на местото на настанот извршиле Јавен обвинител и екипа од ...

Трагедија во Неготино: Родители го пронашле синот мртов

Курир - 14.09.2018

Во Полициската станица Неготино, вчера попладне од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26).

Трагедија во Неготино: Родители го пронашле синот мртов

Сител - 14.09.2018

Во Полициската станица Неготино, вчера попладне од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26).

Младо момче најдено починато во тоалетот

Локално - 14.09.2018

Во четвртокот во Неготино пријавено е дека младо момче било најдено починато во својот дом во тоалетот. Околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка ...

Дваесет и шестгодишно лице пронајдено мртво во тоалетот во домот

Макфакс - 14.09.2018

Дваесет и шестгодишно момче со иницијали М.Т. било пронајдено мртво во тоалетот во сопствената куќа на улицата Васка Калајџиска од Неготино. Мажот го пронашле родителите. Увид на местото извршиле јавен обвинител и екипа од Полициската станица ...

Дваесет и шестгодишно лице пронајдено мртво во тоалетот во неговиот дом

24Инфо - 14.09.2018

Дваесет и шестгодишно момче со иницијали М.Т. било пронајдено мртво во тоалетот во сопствената куќа на улицата „Васка Калајџиска“ од ...

Огромна трагедија во Македонија: Родителите си го пронашле младиот син мртов дома

Press24 - 14.09.2018

Околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат 26-годишниот М.Т.

Трагедија вчера во Неготино: Родителите го пронашле синот мртов во тоалет

Република - 14.09.2018

Вчера околу 19 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26).

Дваесет и шестгодишно лице пронајдено мртво во тоалетот во неговиот дом

Точка - 14.09.2018

Дваесет и шестгодишно момче со иницијали М.Т. било пронајдено мртво во тоалетот во сопствената куќа на улицата „Васка Калајџиска“ од Неготино. Момчето го пронашле неговите родители. Увид на местото извршиле Јавен обвинител и екипа од Полициската ...

Неготино: Родители го пронашле синот мртов

МК News - 14.09.2018

Во Полициската станица Неготино, вчера попладне од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26).

Трагедија во Неготино: Родителите го нашле починатиот син во тоалет

Независен - 14.09.2018

Дваесет и шестгодишно момче со иницијали М.Т. било пронајдено мртво во тоалетот во сопствената куќа на улицата Васка Калајџиска од Неготино. Момчето го пронашле родителите. Увид на местото извршиле јавен обвинител и екипа од Полициската станица ...

Трагедија во Неготино: Го пронашле синот починат во тоалет

еМагазин - 14.09.2018

На 13.09.2018 година околу 19.00 часот во Полициската станица Неготино, од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26), информира МВР.

Родителите го нашле мртвото тело на синот во тоалетот

Радар - 14.09.2018

Дваесет и шестгодишно момче со иницијали М.Т. било пронајдено мртво во тоалетот во сопствената куќа на улицата Васка Калајџиска од Неготино. Момчето го пронашле родителите. Увид на местото извршиле јавен обвинител и екипа од Полициската станица ...

Трагедија во Неготино: Родители го пронашле синот мртов

Бриф - 14.09.2018

Во Полициската станица Неготино, вчера попладне од Итна медицинска помош било пријавено дека во тоалетот во сопствената куќа на улица „Васка Калајџиска“ од родителите бил пронајден починат М.Т. (26).