TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Променливо облачно и потопло време за викендот, од понеделник заладување

Сител - 21.01.2021

Потопло време со сончеви периоди не очекува до понеделник, по што поради продор на студена воздушна маса ќе настапи заладување со врнежи кои ќе преминат во снег. Според прогнозата на УХМР, утре времето ќе биде променливо облачно и потопло со сончеви ...

Променливо облачно и потопло време за викендот, од понеделник заладување

24Инфо

Променливо облачно и потопло време за викендот, од понеделник заладување

Канал5

Променливо облачно и потопло време за викендот – од понеделник заладување

ТВ21

УБАВИ ВЕСТИ – од понеделник повторно снег, а еве какво ќе биде времето овој викенд

Курир

Променливо облачно и потопло време за викендот, од понеделник заладување

Опсервер

Променливо облачно и потопло време за викендот, од понеделник заладување

А1 On

Слободен Печат +инфо MakPress Press24 Frontline Независен Кајгана Либертас