TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џони Деп во јануари доаѓа во Србија за снимање на филм

Хитпортал - 18.11.2018

Славниот холивудски актер Џони Деп ќе ја посети Србија во јануари следната година заради снимање на неговиот нов филм „Minamata“. Снимањето на филмот ќе започне во Јапонија а веднаш потоа ќе продолжи во Србија.

Џони Деп не е посакуван во актерските кругови

Вечер - 18.11.2018

Ангажирањето на Џони Деп во второто продолжение на филмот „Fantastic Beasts“ стана контроверзно, откако актерот беше обвинет за семејно насилство. Актерот Езра Милер го коментираше изборот на Џони Деп во новото продолжение на филмот, тврдејќи дека ...

Џони Деп не е посакуван во филмскиот круг

Локално - 18.11.2018

Вклучувањето на Џони Деп во продолжението на филмот Fantastic Beasts предизвика контроверзии во јавноста откако глумецот беше обвинет за семејно насилство, пренесува NME. Имено, глумецот Езра Милер го искоментирал вклучувањето на Џони Деп во новото ...

Повеќе не е ѕвезда: Џони Деп е непожелен во холивудските кругови

Кајгана - 18.11.2018

Ангажирањето на Џони Деп во второто продолжение на филмот „Fantastic Beasts“ стана контроверзна тема на разговор и ги поттикна холивудските актери на дебата дали сакаат да соработуваат со популарниот актер, најмногу поради тоа што тој е обвинет за ...

Амбер Херд: Бев подготвена да се откажам од сè

Локално - 17.11.2018

Амбер Херд позира во чипкана долна облека во последното издание на Shape, и во интервјуто открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не можела да се носи со насилството во нејзиниот личен живот.

Амбер Херд: Бев подготвена да се откажам од сè, немав веќе сили

Канал5 - 17.11.2018

Амбер Херд позираше за насловната страница на последното издание на магазинот Shape, и во интервјуто за истиот открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не можела да се носи со насилството во нејзиниот личен живот.

Амбер Херд проговори за насилството: Бев подготвена да се откажам од сè, немав веќе сили

Курир - 17.11.2018

Амбер Херд позираше за насловната страница на последното издание на магазинот Shape, и во интервјуто за истиот открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не можела да се носи со насилството во нејзиниот личен живот.

„Силните жени ме спасија“, Амбер Херд повторно среќна

Репортер - 18.11.2018

Амбер Херд позираше за насловната страница на последното издание на магазинот Shape, и во интервјуто открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не можела да се носи со насилството во нејзиниот личен живот.

Амбер Херд отворено за насилството

ЗаЗабава - 18.11.2018

Амбер Херд позираше за насловната страница на последното издание на магазинот Shape, и во интервјуто за истиот открива дека силните жени ја спасиле кога таа повеќе не можела да се носи со насилството во нејзиниот личен живот.