TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анџелина ја доби титулата “уништувачка на бракови”!

Пулс24 - 03.03.2021

Анџелина Џоли, е американска филмска актерка која има да раскаже милион приказни. Покрај успешната кариера, соработувајќи со бројни имиња, Енџи има и бурна приказна од нејзиниот приватен живот.

Не им се допадна ваков: Бред Пит ги „разочара“ обожавателите (ФОТО)

Убавина и Здравје - 03.03.2021

Еден од најпосакуваните холивудски шармери, 57-годишниот оскаровец Бред Пит , и покрај тоа што е во шестата деценија од животот, и понатаму им ги освојува срцата на жените низ светот. Меѓутоа, најновите папарацо-фотографии ги разочараа многубројните ...

Си го штити новиот дечко: Џенифер Анистон воведе строги правила за Бред Пит!

Попара - 03.03.2021

Фановите на поранешните сопружници, 57-годишниот Бред Пит и 52-годишната Џенифер Анистон, полудеа кога Џенифер неодамна објави фотографија на приказна на Инстаграм на која се гледа човек во позадина кој наликува на Бред, но не може да го види ...

Анџелина ја доби титулата “уништувачка на бракови”!

Попара - 03.03.2021

Анџелина Џоли, е американска филмска актерка која има да раскаже милион приказни. Покрај успешната кариера, соработувајќи со бројни имиња, Енџи има и бурна приказна од нејзиниот приватен живот.

Анџелина Џоли – „уништувачка на бракови“

Нетпрес - 04.03.2021

Анџелина Џоли, е американска филмска актерка која има да раскаже милион приказни. Покрај успешната кариера, соработувајќи со бројни имиња, Енџи има и бурна приказна од нејзиниот приватен живот.