TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ратајковски повторно без грдник: Популарната манекенка објави нова топлес фотографија

Press24 - 08.11.2019

Атрактивната манекенка Емили Ратајковски се чини како да не сака градници, па често се фотографира без нив. На Инстаграм манекенката објави нова топлес фотографија од плажа, па го остави мажкиот дел од публиката без зборови.

Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Слободен Печат - 08.11.2019

Познатата манекенка повторно ги „запали“ социјалните мрежи... Емили Ратајковски повторно со изненадување за своите фанови кои ги има буквално од целата планета. Емили не би била Емили ако не објави провокативна фотка и со тоа не направи хаос на ...

Фото: Емили Ратајковски повторно во топлес

Канал5 - 08.11.2019

Една од најубавите жени на светот, атрактивната манекенка Емили Ратајковски ужива на плажа без градник. Убавата Емили уште еднаш покажа дека не сака многу да носи градник на себе, и се почесто се фотографира без популарниот брус.