TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Или сѐ или ништо: Дознајте кој е најекстремниот хороскопски знак

Убавина и Здравје - 29.09.2023

Или ќе ги мразите или ќе ги сакате, но едно е сигурно, а тоа е дека нема да можете да им останете рамнодушни Тој или мрази или сака, или е опсесивно заинтересиран или потполно игнорира. За него важи правилото „Или сѐ или ништо“.

Рибите денеска ги очекува возбудлив ден, лавовите да не ги повторуваат истите грешки

Lady - 29.09.2023

Овен Бизнис: Овенот и овој петок би можел да биде многу ангажиран во бизнисот, пред се кога станува збор за завршување на работата поврзана со формалности и документација. Љубов: Овој ден не би требало значително да се разликува од претходниот на ...

Астролозите откриваат кои 2 знака ќе имаат невидена среќа до крајот на 2023 година: Ќе бидат магнети за пари и љубов!

Убавина и Здравје - 29.09.2023

Најпознатиот руски астролог открива кои 2 знака ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година Познатиот руски астролог Павел Глоба открил дека два хороскопски знака ги очекува поволен период, почнувајќи од 15. септември, па се’ до крајот на 2023 година.

Најпознат астролог открива среќни вести за некои: Два хороскопски знаци да се подготват – ќе имаат…

Вечер Прес - 28.09.2023

Познатиот руски астролог Павел Глоба неодамна откри дека два знака од хороскопот ги очекува поволен период до крајот на 2023 година. Едноставно, среќата е на нивна страна. Еве за кои знаци станува збор и што им носат ѕвездите! РАК Од 15 септември ...

Утре пристигнува последната супермесечина за оваа година, астролозите наведуваат дека ќе влијае на овие 4 хороскопски ...

Точка - 28.09.2023

Утре, на 29-ти септември, нѝ пристигнува последната супермесечина во 2023 година, а астролозите наведуваат дека таа особено ќе влијае на поединечни знаци на хороскопот. Супермесечината претставува феномен кога Месечината се приближува до планетата ...

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот, еден од нив посебно се истакнува

Независен - 28.09.2023

Промената на светот е тешка задача, но сепак е возможна, особено ако сте еден од овие три хороскопски знаци. Имаат големи способности и мотивација да постигнат големи планови и цели, за доброто на сите Овен Овенот знае како да ги мотивира луѓето.

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21 - 28.09.2023

ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје - 28.09.2023

Сите знаеме барем една личност која може да спие со часови без да се разбуди. Овие луѓе обично доцнат на работа, го игнорираат алармот и мислат дека спиењето е најслатката активност на светот.

Дневен хороскоп за 28.09.2023: Девици – не им се доверувајте на колегите, Ваги – ви треба ментален одмор

Црнобело - 28.09.2023

Скорпија – Немојте да се грижите за работите кои се надвор од ваша контрола и дозволете си да уживате во животот. На професионално поле ве очекува одличен период кој ќе ви даде можност да ги реализирате вашите ...

Крајот на неделата ќе им даде нова шанса: Два хороскопски знаци ќе поместат планини

Еспресо - 28.09.2023

Астролозите во соработка со таролозите направија хороскоп за наредните денови и порачаа дека крајот на оваа недела ќе им даде ретка шанса на претставниците на два знака на Зодијакот. Тие ќе можат да најдат (повторно) среќа и да ги поместат сите ...

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady - 28.09.2023

Руски астролог тврди дека овие знаци ќе ги следи среќа во текот на 2023. година Павел Глоба е еден од најпознатите руски астролози и велат дека неговите астро прогнози се точни до 85. проценти.

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 28.09.2023

Овен Работа: Ќе успеете да ги завршите сите деловни обврски, па дури и да започнете некои нови проекти, договори или соработки. Љубов: Потенцијалното познанство со нова симпатична личност би можело да биде предизвик за Овенот, особено оние кои не ...

За нив октомври и ноември ќе бидат знак на промена: 4 хороскопски знаци ги очекува успех на сите полиња во текот на ...

Женски магазин - 27.09.2023

Ѕвездите ќе се усогласат така што што и да прават, сè ќе оди по нивно. Погледнете дали сте меѓу 4-те среќни хороскопски знаци кои ќе чувствуваат благосостојба на сите полиња во текот на двата есенски месеци Овен Ѕвездите предвидуваат дека Овенот ќе ...

Девојки, изберете мажи родени под овие хороскопски знаци: Ќе ве гледаат како кралица!

Попара - 27.09.2023

Во секое време покрај него ќе се чувствувате сакано и почитувано Неколку ѕвездени знаци се познати по својата заштитна природа. Тие поминуваат години усовршувајќи ги своите вештини за да ги третираат жените како кралици.

Ова се 4-те најтопли хороскопски знаци, сите ги сакаат

Точка - 27.09.2023

Сите ние во животот ги имаме оние луѓе кои, без разлика на сè, зрачат со топлина, љубезност и добрина. Можеби тоа е пријател кој е секогаш тука кога нѝ треба, колега кој постојано го поддржува целиот тим или член на семејството кој е средиште на ...

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо - 27.09.2023

Промените на расположението помалку или повеќе се среќава кај сите, но според астролозите, овие 4 хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение: Рак Раковите се познати по нивната чувствителност.

Ќе се повлечат без збор: Овие хороскопски знаци ненадејно ја прекинуваат комуникацијата

Убавина и Здравје - 27.09.2023

„Гоустинг“ е модерен термин кој опишува ситуација во која некој одеднаш и без никакво објаснување ја прекинува сета комуникација со некој со кој претходно бил во контакт. Иако овој феномен најчесто се поврзува со современите начини на комуникација, ...

Љубовџии на викендот: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во љубовта овој викенд

Еспресо - 27.09.2023

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот кој овој викенд ќе имаат голема среќа во љубовта. Некои ќе ја запознаат својата сродна душа, други ќе планираат принова или свадба, трети – ќе се смират со поранешниот партнер/ка кој/а се уште многу им ...

Денешен Хороскоп: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Екран - 27.09.2023

Девица – неуспех на планот, Стрелец – нова врата Астролозите направија прогноза за 27 септември 2023 година за сите знаци на Зодијакот. Дознајте што ви ветува овој ден. Овен: Започнете го денот со надополнување. Ќе ве исполни со бодрост цел ден.

Дневен хороскоп за 27.09.2023: Ракови – вашите желби се контрадикторни, Скорпии – ќе избегнете сериозна грешка

Црнобело - 27.09.2023

Вага – И покрај многуте обврски, ќе имате можност да се релаксирате. Ако сте во врска, заборавете на грижите и уживајте со партнерот. Ако сте сингл, можна е кратка љубовна ...

Денешен хороскоп: Што ќе ви донесе денот според хороскопскиот знак?

Lady - 28.09.2023

Овен Работа: Ќе успеете да ги завршите сите деловни обврски, па дури и да започнете некои нови проекти, договори или соработки. Љубов: Потенцијалното познанство со нова симпатична личност би можело да биде предизвик за Овенот, особено оние кои не ...

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

Zoom - 28.09.2023

реклама ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот

Алсат-М - 28.09.2023

Промената на светот е тешка задача, но сепак е возможна, особено ако сте еден од овие три хороскопски знаци. Имаат големи способности и мотивација да постигнат големи планови и цели, за доброто на сите ...

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот

Zoom - 28.09.2023

Промената на светот е тешка задача, но сепак е возможна, особено ако сте еден од овие три хороскопски знаци. Имаат големи способности и мотивација да постигнат големи планови и цели, за доброто на ситеОвенот знае како да ги мотивира луѓето.

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за денес, 29.09.2023 година, во ...

Екран - 29.09.2023

Овен Бизнис: Овенот и овој петок би можел да биде многу ангажиран во бизнисот, пред се кога станува збор за завршување на работата поврзана со формалности и документација. Љубов: Овој ден не би требало значително да се разликува од претходниот на ...