TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Уапсен жител на Кратово осомничен за обљуба на малолетничка

А1 On - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. – Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Кратовец бил во врска со малолетничка, осомничен дека извршил обљуба

Kumanovo News - 08.12.2023

Вчера во 16.45 часот полициски службеници од СВР Куманово лишиле од слобода 23-годишен жител на Кратово. „Тој се сомничи дека дека упатил закани кон малолетничка, од Куманово со која претходно бил во љубовна врска, и дека извршил полови дејствија ...

Кратовец се заканувал и извршил полови дејствија врз малолетна кумановка

Кумановски м. - 08.12.2023

Дваесет и тригодишник од Кратово е осомничен дека упатувал закани и извршил полови дејствија врз малолетничка од Куманово. – На 07.12.2023 во 16.45 часот полициски службеници од СВР Куманово го лишиле од слобода К.Г.

23-ГОДИШЕН КРАТОВЧАНЕЦ БИЛ ВО ЉУБОВНА ВРСКА СО МАЛОЛЕТНИЧКА Лицето е приведено и осомничено за обљуба

+инфо - 08.12.2023

Кратовчанецот К.Г. бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава. Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово ...

Уапсен жител на Кратово, осомничен за обљуба на малолетничка

Press24 - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. - Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Уапсен жител на Кратово осомничен за обљуба врз малолетничка

Локално - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. Кратовчанецот К.Г. бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот ...

Уапсен кратовец кој извршил обљуба на малолетничка

Слободен Печат - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. – Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

23-ГОДИШЕН КРАТОВЧАНЕЦ БИЛ ВО ЉУБОВНА ВРСКА СО МАЛОЛЕТНИЧКА Лицето е приведено и осомничено за обљуба

Либертас - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. – Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Уапсен жител на Кратово осомничен за обљуба на малолетничка

Независен - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. – Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Приведен кратовчанец осомничен за обљуба на малолетничка

МКД - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. „Вчера во 16.45 часот полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово го лишиле ...

Приведен 23-годишен кратовчанец под сомнение за обљуба

Сител - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. - Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Уапсен жител на Кратово осомничен за силување малолетничка од Куманово

ММС - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. – Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...

Уапсен кратовчанец осомничен за силување на малолетничка

Република - 08.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. информира Ивана Младеновска, портпарол на СВР Куманово. Кратовчанецот К.Г.

23 годишен жител на Кратово прво упатил закани кон неговата „бивша“ која била малолетничка, а потоа ја силувал

MakPress - 09.12.2023

Дваесет и тригодишен кратовчанец бил приведен од полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Куманово поради сомнение дека обљубил малолетничка. - Во текот на вчерашниот ден, 7 декември 2023 година, во 16.45 часот, полициски службеници од ...