TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поранешните сопружници Деми Мур и Брус Вилис повторно заедно – во изолација (ФОТО)

Канал5 - 08.04.2020

Да се заглави во изолација со поранешен сопружник е кошмарно сценарио за многу луѓе, но не и за Деми Мур и Брус Вилис кои не се типичен разведен пар. ,,Моќната двојка’ од 90-тите , чиј брак заврши во 2000 година, по разводот останаа во пријателска ...

Деми Мур и Брус Вилис заедно во карантин

Република - 08.04.2020

,Моќната двојка’ од 90-тите , чиј брак заврши во 2000 година, по разводот останаа во пријателска врска, а тоа сега го потврдија и со фотографиите од изолација што ја поминуваат заедно. ...

Брус Вилис и Деми Мур ја ишишаа „лустер“ својата ќерка и го објавија видеото на Инстаграм

Локално - 08.04.2020

Дваесет години по разводот, Брус Вилис и Деми Мур, поради итни случаи предизвикани од коронавирусот, повторно се најдоа под ист кров со семејството. Тие неодамна објавија заедничка фотографија на која многумина се израдуваа, но сега следуваше ...

Брус Вилис и Деми Мур се разведоа пред 20 години, а сега заедно се забавуваат во карантин (фото)

Вистина.мк - 08.04.2020

Некогашните сопружници, Брус Вилис и Деми Мур заедно се забавуваат во карантин во Лос Анџелес. Тие времето го поминуваат со своето семејство и сите носат исти пижами, па дури и домашните миленици.

Замислете да бидете во изолација со својата поранешна сопруга!

Попара - 08.04.2020

Откачени фотографии од поранешниот омилен пар во Холивуд! Брус Вилис и Деми Мур објавија заедничка карантинска фотографија на социјалните мрежи позирајќи весели со своите деца и миленици. И сите се исто облечени! Дваесет години по разводот, Брус и ...

Брус Вилис и Деми Мур заедно во изолација 20 години по разводот

Сакам да кажам - 07.04.2020

Поминаа две децении откако Брус Вилис и Деми Мур ставија крај на својот брак, но среде пандемијата на коронавирусот тие покажуваат дека и натаму се едно големо среќно семејство. Двете холивудски ѕвезди поминуваат време заедно во изолација, а друштво ...

Интересна пижама парти: Брус Вилис и Деми Мур заедно со децата во изолација (ФОТО)

Слободен Печат - 07.04.2020

Две децении откако нивниот 13-годишен брак заврши, тие се уште работат напорно за да го одржат пријателство среќно. Дури и во карантин, Брус Вилис и Деми Мур уживаат како партнери, облечени во ист модел на пижами, заедно со децата и нивните партнери ...

Брус Вилис и Деми Мур заедно се забавуваат во карантин

Кајгана - 07.04.2020

Брус Вилис и Деми Мур на социјалните мрежи објавија заеднички фотографии од карантинот во кој се заедно со целото семејство. На фотографиите тие се облечени во исти пижами со риги и изгледа дека добро се забавуваат.

Симпатични семејни фотографии од Деми Мур со Брус Вилис и ќерките во карантин

Fashionel - 07.04.2020

Поранешните брачни партнери, холивудските ѕвезди Деми Мур и Брус Вилис карантинот го поминуваат заедно во друштво со нивните три ќерки. Така кажуваат и фотографиите што тие ги објавуваат на Инстаграм во периодот на изолација.

Родители за пример: Разведените Брус Вилис и Деми Мур во заедничка изолација со децата

Црнобело - 07.04.2020

Деми Мур и Брус Вилис се разведени, но го даваат најдоброто од себе за да го задржат семејството заедно. Всушност, актерите одлучиле и заедно да ја поминат самоизолацијата со нивните деца.

Се развеле пред 20 години, а сега лудо се забавуваат во карантин

Точка - 07.04.2020

Холивудските актери минуваат заедничко време во самоизолација со своите деца, додека носат исти пижами. Американската актерка Деми Мур и актерот Брус Вилис времето во карантин го минуваат заедно со своето семејство и сите носат исти пижами, па дури ...

Брус Вилис и Деми Мур заедно во изолација 20 години по разводот

Репортер - 07.04.2020

Две децении откако се разведоа, Брус Вилис и Деми Мур се заедно во изолација поради пандемијата со коронавирусот. На холивудските ѕвезди друштво им прават и ќерките Талула и Скаут со нивните партнери.

Брус Вилис и Деми Мур 20 години по разводот заедно во изолација

Хитпортал - 07.04.2020

Поминаа две децении откако Брус Вилис и Деми Мур ставија крај на својот брак, но среде пандемијата на коронавирусот тие покажуваат дека и натаму се едно големо среќно семејство. Двете холивудски ѕвезди поминуваат време заедно во изолација, а друштво ...

Се разведоа пред 20 години, а сега лудо се забавуваат во карантин ФОТО

+инфо - 08.04.2020

Американската актерка Деми Мур и актерот Брус Вилис времето во карантин го минуваат заедно со своето семејство и сите носат исти пижами, па дури и домашните миленици. Две децении од разводот, Брус Вилис и Деми Мур го градат своето пријателство и ...

Бивши сопружници за пример: Разведените Брус Вилис и Деми Мур заедно заглавија во карантин

Таратур - 09.04.2020

Ако на некој бивш, разведен брачен пар им кажеш дека треба да заглават во самоизолација заедно, веројатно тоа ќе им звучи како сценарио извадено од кошмарите. Но, за славните актери Деми Мур и Брус Вилис, кои своевремено беа брачен пар, но одамна се ...