TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Курир - 14.02.2018

Седумдесет и пет годишниот Б.Б. од Берово бчера утрината бил пронајден починат на улицата „Дамјан Груев“ во градот. Б.Б. во полиција бил пријавен за исчезнат на 10-ти овој месец. Од МВР информираат дека извршен е увид на местото на настанот, а ...

Исчезнатиот 75-годишен беровeц пронајден мртов ...

Н.Македонија - 14.02.2018

Исчезнатиот 75-годишен беровeц пронајден мртов Беровецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09 часот е пронајден починат на улица Дамјан Груев во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Потрагата заврши трагично: Исчезнатиот беровчанец најден мртов

Press24 - 14.02.2018

Во текот на вчерашниот ден во 09 часот во Берово на улица "Дамјан Груев" пронајден е починат 75-годишниот Б.Б. од Берово кој на 10. месецов беше пријавен за исчезнат. Извршен е увид на местото на настанот, телото на починатиот е предадено на ...

Исчезнат беровчанец пронајден мртов

Нетпрес - 14.02.2018

Седумдесет и пет годишниот Б.Б. од Берово бчера утрината бил пронајден починат на улицата „Дамјан Груев“ во градот. Б.Б. во полиција бил пријавен за исчезнат на 10-ти овој месец. Од МВР информираат дека извршен е увид на местото на настанот, а ...

Беровчанецот што исчезна пред 3 дена, пронајден мртов на улица

Сител - 14.02.2018

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев" во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Исчезнатиот беровчанец по кој се трагаше е најден мртов

Фокус - 14.02.2018

Во текот на вчерашниот ден во 09 часот во Берово на улица “Дамјан Груев” пронајден е починат 75-годишниот Б.Б. од Берово кој на 10-ти месецов беше пријавен за исчезнат. Извршен е увид на местото на настанот, телото на починатиот е предадено на ...

Маж најден мртов во стан

МКД - 12.02.2018

Ноќеска 35-годишник е најден починат во стан во Гевгелија. Според полицијата околу 4.30 часот во стан на ул. „Булевар Гевгелија“ бил пронајден почина 35-годишниот Р.А.. Полицијата извршила увид, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот ...

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Курир - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелија. Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов

А1 On - 14.02.2018

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Исчезнатиот беровчанец по кој се трагаше е најден мртов

Вечер - 14.02.2018

Во текот на вчерашниот ден во 09 часот во Берово на улица "Дамјан Груев" пронајден е починат 75-годишниот Б.Б. од Берово кој на 10-ти месецов беше пријавен за исчезнат. Извршен е увид на местото на настанот, телото на починатиот е предадено на ...

Пронајдено починато 35-годишно лице во стан во Гевгелија

А1 On - 12.02.2018

На 12.02.2018 година околу 04.30 часот во стан на ул. „Булевар Гевгелија“ било пронајдено починато лицето Р.А. (35). Увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Press24 - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава, околу 4 часот и 30 минути, бил пронајден мртов во стан на улица „Булевар Гевгелија. Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов

Стандард - 14.02.2018

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

На улица најден мртов маж, бил пријавен за исчезнат

МКД - 14.02.2018

Вчера во 9 часот во Берово на улица "Дамјан Груев" пронајден е починат Б.Б.(75) од Берово. Седумдесет и петгодишниот Б:Б: на 10 февруари бил пријавен за исчезнат. Извршен е увид на местото на настанот, а телото на починатиот е предадено на ...

Соседите во шок: Пронајден мртов 35-годишен гевгеличанец

Сител - 12.02.2018

Страшна трагедија ги потресе жителите на Гевгелија, пронајден мртов маж во својот дом. - На 12.02.2018 година околу 04.30 часот во стан на ул. „Булевар Гевгелија“ било пронајдено починато лицето Р.А. (35).

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Вечер - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелија. Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов

Либертас - 14.02.2018

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Гевгеличанец пронајден починат во стан

+инфо - 12.02.2018

МВР информира дека увид бил извршен, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција. Триесет и петгодишниот гевгеличанец Р.А. рано изутрината бил пронајден починат во стан на булевар Гевгелија.

Исчезнатиот 75-годишен беровчанец пронајден мртов

МК News - 14.02.2018

Беровчанецот Б.Б.(75), кој на 10 февруари беше пријавен за исчезнат, вчера во 09,00 часот е пронајден починат на улица „Дамјан Груев” во Берово. Од МВР соопштија дека е извршен увид на местото на настанот.

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Нетпрес - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелија. Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Маж пронајден мртов во стан во Гевгелија

Република - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелија. Од полицијата информираат дека увид бил извршен, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Жител на Гевгелија пронајден починат во стан

Канал5 - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот гевгеличанец Р.А. рано изутрината бил пронајден починат во стан на булевар „Гевгелија“. МВР информира дека увид бил извршен, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Во стан во Гевгелија пронајден мртов маж

Макфакс - 12.02.2018

Триесет и пет годишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на ул. „Булевар Гевгелиja“. Од полицијата информираат дека бил извршен увид, а по наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Во стан во Гевгелија пронајден мртов маж

Вечер - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на улицата Булевар Гевгелиja. Од полицијата информираат дека бил извршен увид, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Гевгеличанец пронајден починат во стан

Либертас - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот гевгеличанец Р.А. рано изутрината бил пронајден починат во стан на булевар Гевгелија. МВР информира дека увид бил извршен, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Гевгеличанец пронајден починат во стан

Локално - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот гевгеличанец Р.А. рано изутрината бил пронајден починат во стан на булевар Гевгелија. МВР информира дека увид бил извршен, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...

Во стан во Гевгелија пронајден мртов маж

Точка - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на улицата Булевар Гевгелиja. Од полицијата информираат дека бил извршен увид, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Македонија во солзи: Мртов е пронајден Р.А.

Sky - 12.02.2018

Триесет и петгодишниот Р.А. утринава бил пронајден мртов во стан на улицата Булевар Гевгелиja. Од полицијата информираат дека бил извршен увид, а по наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за ...