TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Едно лице загина во пожар во стан во Хром

А1 On - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9.35 часот имале пријава за пожар.

35-годишен маж почина во пожарот во зградата во Хром

Опсервер - 22.09.2023

35-годишен скопјанец е пронајден починат во пожар, што избувна утрово во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје, велат од МВР за Макфакс. „На 22.09.2023 во 09.47 часот во СВР Скопје пријавен е пожар во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје.

35-годишен маж загина во пожарот во зградата во Хром

Макфакс - 22.09.2023

Триесет и петгодишен скопјанец е пронајден изгорен во стан во пожарот што избувна утрово во скопската населба Хром. Според информациите од МВР за „Макфакс“, пожарот избувнал во 9.47 часот на улицата Исаија Маџовски.

35-годишен маж почина во пожар во стан во Скопје

Слободен Печат - 22.09.2023

Триесет и петгодишен маж починал изутринава во пожар во зграда во скопската населба Хром. Според известувањето од МВР пожарот бил пријавен во 9 часот и 47 минути во стан на улицата Исаија Маџовски.

ВИДЕО: Најден загинат човек во пожарот во зградата во Хром

Телма - 22.09.2023

Еднo лице загина во пожарот што утрово нешто по 9 часот избувна во стан на улица Исаија Мажовски во скопската населба Хром. Засега нема детали за полот и за идентитетот на загинатото лице, а причините за смртта дополнително ќе се утврдуваат.

(ВИДЕО) Пожар во станбена зграда во Хром

Press24 - 22.09.2023

Пожар во стан во петкатна зграда во населбата Хром, пренесува ТВ Телма . Црн дим излегива од прозор на четвртиот кат. Противпожарни екипи во моментов интервенираат во негово гасење. Станарите се евакуирани од објектот.

Изгоре стан во Хром, пронајдено починато лице

Локално - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој утринава избувнал во станбена зграда скопската населба Хром. На терен интервенирале три противпожарни возила. -Пожарот бил во разгорена фаза. Во опожарениот стан е пронајдено и едно починато лице, информираа од ...

Трагедија! Познат е 35-годишниот маж кој загина во скопскиот пожар

Мастило - 22.09.2023

Тоа што се случи е страшно, коментираат жителите Еднo лице загина во пожарот што утрово по девет часот избувна во стан во скопската населба Хром. Станува збор за 35-годишниот И.Ј. од Скопје.

Гори зграда во Хром

Република - 22.09.2023

Пожар во стан во петкатна зграда во населбата Хром, пренесува ТВ Телма . Црн дим излегива од прозор на четвртиот кат. Противпожарни екипи во моментов интервенираат во негово гасење. Станарите се евакуирани од објектот.

Пожар во стан во зграда во Хром | ВИДЕО

Сител - 22.09.2023

Пожар во стан во петкатна зграда во населбата Хром, пренесува ТВ Телма. Црн дим излегива од прозор на четвртиот кат. Противпожарни екипи во моментов интервенираат во негово гасење. Станарите се евакуирани од објектот.

(Видео) Пожар во зграда во Хром

Скопје1 - 22.09.2023

Пожар во стан во петкатна зграда во населбата Хром, пренесува ТВ Телма. Црн дим излегива од прозор на четвртиот кат. Противпожарни екипи во моментов интервенираат во негово гасење. Станарите се евакуирани од објектот.

Пожар во станбена зграда во Хром/ВИДЕО

Вечер Прес - 22.09.2023

Пожар во стан во петкатна зграда во населбата Хром, пренесува ТВ Телма . Црн дим излегива од прозор на четвртиот кат. Противпожарни екипи во моментов интервенираат во негово гасење. Станарите се евакуирани од објектот.

Едно лице загина во пожар во станбена зграда во Хром

Алсат-М - 22.09.2023

Еднo лице загина во пожарот што утрово нешто по 9 часот избувна во стан на улица Исаија Мажовски во скопската населба Хром. Интервенираше противпожарната бригада на Град Скопје со три противпожарни возила, а гореше на четвртиот кат од петкатницата.

Пожар избувна во станбена зграда во Хром, едно лице почина

Скопје инфо - 22.09.2023

Еднo лице загина во пожарот што утрово нешто по 9 часот избувна во стан на улица Исаија Мажовски во скопската населба Хром. Интервенираше противпожарната бригада на Град Скопје со три противпожарни возила, а гореше на четвртиот кат од петкатницата.

ТРАГЕДИЈА: Едно лице загина во пожар во Скопје

Курир - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

Загина 35-годишен маж во пожар во стан во Хром

Независен - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

Едно лице загина во пожар во стан во Хром

MakPress - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

35 годишен маж загина во пожарот во зградата во Хром

Сител - 22.09.2023

35-годишен скопјанец е пронајден починат во пожар, што избувна утрово во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје, велат од МВР за Макфакс. „На 22.09.2023 во 09.47 часот во СВР Скопје пријавен е пожар во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје.

Познат идентитет на младиот маж кој загина во пожар во Хром

Скопје инфо - 22.09.2023

35-годишен скопјанец е пронајден починат во пожар, што избувна утрово во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје, велат од МВР за Макфакс. „На 22.09.2023 во 09.47 часот во СВР Скопје пријавен е пожар во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје.

Едно лице го изгуби животот во пожарот во зграда во населбата Хром

Вечер Прес - 22.09.2023

На 22.09.2023 во 09.47 часот во СВР Скопје пријавен е пожар во стан на ул. Исаија Маџовски во Скопје. Пожарот е изгаснат од Бригадата за противпожарна заштита, а во опожарениот стан пронајден е починат И.Ј. (35) од Скопје.

ВИДЕО I Најден загинат човек во опожарениот стан во Хром

Нетпрес - 22.09.2023

Еднo лице загина во пожарот што утрово нешто по 9 часот избувна во стан на улица Исаија Мажовски во скопската населба Хром, пренесува ТВ Телма .. Интервенираше противпожарната бригада на Град Скопје со три противпожарни возила, а гореше на четвртиот ...

Загинат во пожарот во Хром

Скопје1 - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Затекнавме целосно опожарен стан, со пламен кој излегуваше надвор од прозорците, изјави за МИА командантот на скопската Противпожарна ...

Едно лице почина во пожар во стан во Хром

МКД - 22.09.2023

Едно лице почина во пожар кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

Едно лице загина во пожарот во стан во Хром

Република - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

Едно лице загина во пожар во стан во Хром

Канал5 - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.

🎥📷 ПОЖАР ВО СТАН ВО СКОПСКАТА НАСЕЛБА ХРОМ Едно лице го загуби животот

+инфо - 22.09.2023

Засега нема детали за за идентитетот на загинатото лице, а причините за смртта дополнително ќе се утврдуваат. Еднo лице загина во пожарот што утрово нешто по 9 часот избувна во стан на улица Исаија Мажовски во скопската населба Хром, објави ТВ Телма ...

Едно лице загина во пожар во стан во Хром

ТВ21 - 22.09.2023

Едно лице загина во пожар, кој денеска избувна во стан на улица „Исаија Мажовски“ во скопската населба Хром. Од Територијалната противпожарна бригада на Град Скопје за МИА изјавија дека утрово, во 9:35 часот имале пријава за пожар.