TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Насилник од Делчево нападнал лекар кој бил на должност

Слободен Печат - 22.09.2022

36-годишен жител на Делчево физички нападнал лекар во болницата во градот, соопшти ...

Кривична за напад на лекар во Делчево

Макфакс - 22.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”. На 28.08.2022 во јавна здравствена установа во Делчево, ...

Претепал лекар во јавна здравствена установа во Делчево- си доби кривична

Курир - 22.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”. На 28.08.2022 во јавна здравствена установа во Делчево, ...

Кривична за напад на лекар во Делчево

24Инфо - 22.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело насилство. На 28.8.2022 во јавна здравствена установа во Делчево, пријавениот ...

36-годишник претепал лекар во болница

Press24 - 22.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”, информираат од МВР.

36-годишник претепал лекар во болница

Либертас - 22.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”, информираат од МВР.

Претепан лекар на своето работно место

Локално - 22.09.2022

Нападнат лекар на своето работно место, соопштија од полицијата. Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”.

36-годишник претепал лекар во болница

Centar - 23.09.2022

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Делчево поднесе кривична пријава против Д.Ѓ.(36) од Делчево, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство”, информираат од МВР.