TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Луна Џогани сподели емотивен момент од семејниот дом!

Пулс24 - 22.06.2021

Ги разнежни следбениците! Ријалити sвездата Луна Џогани се породи на 15 јуни и роди девојче, Миа. Гордите родители не се одделуваат од својата ќерка. Вчера Марко Миљковиќ дојде да ги земе Луна и Миа и ги изнесе од породилиштето „Народен фронт“.

Луна и Марко како Кардашијанови: Бившите „задругари“ со новородената ќеркичка започнуваат семејно ријалити! (ФОТО)

Вистина.мк - 21.06.2021

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ се решија на неочекуван потег. Наводно, новопечените родители решиле да направат сопствено семејно реално шоу со бебето, снимајќи се за Јутјуб. Луна и бебето го напуштиле продилиштето во саботата и наскоро, наводно, ќе ...