TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џастин Бибер сподели ретка фотографија со неговиот татко: Тато, те сакам со целото мое срце

Слободен Печат - 21.06.2021

Џастин Бибер на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави фотографија со неговиот татко Џереми, за кој не зборува често во јавноста. „ Тато, те сакам со целото мое срце. Среќен Ден на таткото “, напиша пејачот во описот на фотографијата.

Џастин Бибер објави ретка фотографија со татко му, фановите се чудат на сличноста

Канал5 - 21.06.2021

Џастин Бибер објави фотографија на Инстаграм со неговиот татко Џереми, за кого не зборува често во јавноста. „Тато, те сакам со целото мое срце“, напишал пејачот во описот на фотографијата.

Џастин Бибер објави фотографија со неговиот татко кој го напушти

Локално - 21.06.2021

Канадскиот пејач Џастин Бибер не зборува често за својот татко во јавноста, па затоа многу фанови беа изненадени од фотографијата што тој неодамна ја објави на својот профил на Инстаграм со него.

Како мал го напуштил, а сега во еден месец сподели две фотографии: Џастин Бибер емотивно за својот татко

Хаштаг - 21.06.2021

Фото насловна: Инстаграм/Џастин Бибер Канадскиот пејач Џастин Бибер не зборува често за својот татко во јавноста, па затоа многу обожаватели беа изненадени од фотографијата што тој неодамна ја објави на својот Инстаграм профил со него.

НИКОГАШ ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА ОД СЕМЕЈНИОТ АЛБУМ: Славниот пејач ретко зборува за својот ТАТКО, а сега му испрати ЈАВНА ...

Попара - 20.06.2021

Канадскиот пејач Џастин Бибер не зборува често за својот татко, а неговата мајка е доминантна фигура во неговиот живот. Затоа сите беа изненадени кога на неговиот Инстаграм се појави роденденска честитка за татко му Џереми. – Среќен роденден, тато.