TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ограбил жена, па се сожалил и ѝ ги вратил парите (видео)

Канал5 - 15.03.2019

Крадец во Кина нападнал жена во близина на банкомат. И пришол од зад грб и и ги земал парите кои ги подигнала, но само неколку минути подоцна и ги вратил парите и заминал. Кога преплашената жена му ги дала парите кои ги земала од банкоматот, тој ...

Разбојник и ги врати парите на жената која ја ограби откога и го виде салдото на сметката - камерите го снимија како си ...

Сител - 14.03.2019

Еден необичен кинески разбојник привлече многу внимание на интернет кога на жена, која ја ограбил, и ги вратил парите. Тој и скокнал на жената врз грб кога таа застанала пред банкоматот, па и ги зел парите кои ги подигнала.

(ВИДЕО) Крадец ограби жена додека подигаше пари од банкомат, па ѝ ги врати кога ѝ ја виде сметката

Независен - 14.03.2019

Крадец во Кина нападна жена која дошла да извади пари од банкомат, и во моментот додека подигнуваше пари, крадецот ја нападна, а само неколку минути подоцна, тој ѝ ги врати парите и продолжи понатаму.

Ограбувал жена пред банкомат, па му паднало жал кога ѝ ја видел сметката (ВИДЕО)

Курир - 13.03.2019

Еден необичен кинески крадец привлече доста внимание на Интернет кога ограбил жена, па потоа и ги вратил парите. Тој од позади грб ја ограбил жената додека си вадела пари од банкомат. Таа во паника му дала мала сума, што крадецот не бил задоволен, ...

Ограбувал жена пред банкомат, па му паднало жал кога ѝ ја видел сметката (ВИДЕО)

365 - 13.03.2019

Крадец од Heyuan се прослави на кинеските друштвени мрежи откако беше објавена снимка од неговиот „добар гест“ при обид да ограби една млада жена пред банкомат. На снимката се гледа како крадецот ѝ приоѓа на жената од зад грб веднаш штом таа ќе ги ...

Крадец ги врати парите на жена откако ја виде нејзината сметка во банка

24Инфо - 13.03.2019

Крадец ги врати парите на жена откако ја виде нејзината сметка во банка Еден необичен кинески крадец привлече доста внимание на Интернет кога ограбил жена, па потоа и ги вратил парите. Тој од позади грб ја ограбил жената додека си вадела пари од ...

Ограбувал жена пред банкомат, но му станало жал кога ѝ ја видел сметката ВИДЕО

+инфо - 15.03.2019

Жената-жртва во паника му дала мала сума, што крадецот не бил задоволен, па посакал уште. Еден необичен кинески крадец привлече големо внимание на Интернет кога ограбил жена, па потоа ѝ ги вратил парите.