TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Голема промена: Луна Џогани гордо ја покажа линијата во 5-от месец од бременоста и новата фризура

Женски магазин - 14.01.2021

Јас сум згодна бремена жена! Поранешната натпреварувачка во реално шоу и ќерка на Анабела Атијас и Гаги Џогани, им откри на своите следбеници на Инстаграм дека поминала низ тежок период за време на бременоста, но дека се вратила „на стариот пат“.

(ФОТО) Луна Џогани со нов имиџ блеска во петтиот месец од бременоста

iPortal - 13.01.2021

Луна Џогани ужива во петтиот месец од бременоста, а ги воодушеви сите со промена на сликата што и одговара. Имено, Луна истакна дека поминала низ потешкиот дел од бременоста и гадењето што го имала, па решила да се врати на стариот начин и да ...

Луна Ѓогани го промени изгледот во петиот месец од бременоста: „Сега сум старата јас“

Вистина.мк - 13.01.2021

Луна Ѓогани и во петиот месец од бременоста и за четири месеци ќе го роди своето прво дете, ќерка која ќе ја крсти Миа. Иако во последните месеци се повлече од јавност, Луна сега на своите следбеници им откри дека го променила личноот опис односно ...

Заборавете на старата Луна: Го промени имиџот од корен, но и бојата на коса, пејачката во вакво издание со стомак до ...

Курир - 13.01.2021

Српската пејачка Луна Џогани ужива во петтиот месец од бременоста, а додека го очекува своето прво дете таа ги изненади фановите со својот нов имиџ и изглед. Имено младата пејачка за српските медиуми изјави дека веќе и поминал тешкиот дел од ...

Луна Џогани го промени изгледот во петиот месец од бременоста: „Сега сум старата јас“

Курир - 13.01.2021

Луна Ѓогани и во петиот месец од бременоста и за четири месеци ќе го роди своето прво дете, ќерка која ќе ја крсти Миа. Иако во последните месеци се повлече од јавност, Луна сега на своите следбеници им откри дека го променила личноот опис односно ...

Луна Ѓогани откри дека и годи бременоста: „Јас сум згодна трудница!“

Убавина и Здравје - 13.01.2021

Луна Ѓогани и во петиот месец од бременоста и за четири месеци ќе го роди своето прво дете, ќерка која ќе ја крсти Миа. Иако во последните месеци се повлече од јавност, Луна сега на своите следбеници им откри дека го променила личниот опис односно ...

Луна Џогани го промени изгледот во петиот месец од бременоста: „Сега сум старата јас“

Пулс24 - 13.01.2021

Луна Ѓогани и во петиот месец од бременоста и за четири месеци ќе го роди своето прво дете, ќерка која ќе ја крсти Миа. Иако во последните месеци се повлече од јавност, Луна сега на своите следбеници им откри дека го променила личноот опис односно ...