TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео + фото: Се запали автомобил кај Арбиново

OhridNews - 30.09.2022

Патнички автомобил се запалил вечерва околу 19 часот на магистралниот пат Охрид – Кичево, во близина на селото Арбиново. Во незгодата, за среќа, нема повредени. Возачот на време го напуштил опожареното возило.

Се запали автомобил на патниот правец Охрид – Кичево (ВИДЕО)

Press24 - 30.09.2022

Вечерва околу 19.00 часот се запалил автомобил на патниот правец Охрид - Кичево, објави „ Охридњуз “ . Според информациите, возачот успеал навреме да избега од возилото кое изгоре во пожарот.

Се запали автомобил на патот Охрид – Кичево

Република - 30.09.2022

Вечерва околу 19.00 часот се запалил автомобил на патниот правец Охрид – Кичево, објави „Охридњуз“. Според информациите, возачот успеал навреме да избега од возилото кое изгоре во пожарот.