TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја обожаваа како Хурем, сега целосно се трансформира во Кан (фото)

Канал5 - 17.05.2018

Турската актерка Мерием Узерли, попозната како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“ продефилира на Канскиот фестивал. На црвениот тепих таа беше дочекана со овации, иако не изостанаа коментарите дека сега е само бледа сенка на некогашната ...

Непрепознатлива Хурем:Еве како изгледа актерката по пластичните операции (фото,видео)

Канал5 - 17.05.2018

Нејзините фанови наведуваат дека актерката претерала со пластичните операции. Меријем Узерли која се прослави со улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величестевниот“ беше дел од гостите на Канскиот филмски фестивал Турската ѕвезда е активна ...

„Што си направила од себеси“: Хурем ги шокираше обожавателите со својот изглед во Кан

Таратур - 17.05.2018

Мегапопуларната турска актерка Мерјем Узерли, на нашите простори попозната како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, непријатно ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи со нејзиниот изглед на црвениот тепих во Кан.

Сите ја сакавме во улогата на Хурем: Погледнете како изгледа сега познатата актерка

Среќа.mk - 17.05.2018

Турската актерка Меријем Узерли, позната како Хурем од серијата „Величенствениот“, присуствуваше на Канскиот фестивал. Таа прошета на црвениот тепих со стил, а беше дочекана со овации. Меѓутоа, не изостанаа и коментарите дека таа сега е бледа сенка ...

Што се случи со изгледот на Хурем – во Кан во сосема ново руво

+инфо - 17.05.2018

Обожавателите веднаш ги забележаа нејзините пластични операции, па ја нападнаа во коментарите. Турската глумица Мерием Узерли, нам попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан, и објави фотографии ...

Што се случило со Хурем?: Познатата турска актерка целосно се трансформирала

Точка - 17.05.2018

Турската актерка Меријем Узерли, попозната и како Хурем од серијата “Сулејман Величествениот”, е една од почесните гостинки на Канскиот фестивал. На црвениот тепих таа била дочекана со овации иако не изостанале ниту коментарите дека Узерли сега е ...

Хурем го освои Кан: Енрике ја бакна, Траволта ѝ приреди незаборавна ноќ (фото + видео)

Црнобело - 17.05.2018

Во друштво на светските ѕвезди, турската актерка доминира на црвениот тепих и забавите на француската ривиера. А, се чини дека на нејзиниот шарм не остана рамнодушен ниту латино заводникот Иглесијас.

“Хурем Султан ” блесна на Канскиот фестивал

Хитпортал - 16.05.2018

Турската актерка Мерјем Узерли ја воодушеви македонската публика со улогата на Хурем во „Сулејман Величествениот“. Мерјем во моментов ужива во Кан а на црвениот тепих на филмскиот фестивал блесна во цел сјај, воодушевувајки ги присутните со својот ...

Сите ја обожаваа во улогата на Хурем, но убавицата од “Величенствениот“ се унакази со операции

NetZabava - 16.05.2018

Та важеше за убавица која сите ги маѓепса со својата убавина кога се појави во улога на Хурем Султан во познатата серија ,,Величествениот”. Хурем или Миријам Узерли во моментот заедно со уште многу познати личности се наоѓа во Кан каде сеуште трае ...

(ВИДЕО) Сите ја обожаваа во улогата на Хурем, но убавицата од “Величенствениот“ се унакази со операции

Маркукуле - 16.05.2018

Убавицата која ја маѓепса земјава со својата улога на Хурем Султан, Миријам Узерли, како и многу познати личности моментално се наоѓа во Кан на филмскит фестивал. Уживајќи во настапот на Енрике Инглезијас, таа поминала прекрасни моменти на ...

Непрепознатлива Хурем:Еве како изгледа актерката по пластичните операции (фото,видео)

МК News - 17.05.2018

Меријем Узерли која се прослави со улогата на Хурем во турската серија „Сулејман Величестевниот“ беше дел од гостите на Канскиот филмски фестивал Турската ѕвезда е активна на нејзиниот Инстаграм профил, а многумина од нејзините фанови забележале ...

Популарната Хурем на црвениот тепих во Кан во сосем ново руво

А1 On - 17.05.2018

Турската глумица Мерием Узерли, нам попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан, и објави фотографии и видеа на својот Инстаграм профил.

Што се случило со Хурем? Познатата турска актерка не личи на себе

Вечер - 17.05.2018

Турската актерка Меријем Узерли, попозната и како Хурем од серијата “Сулејман Величествениот”, е една од почесните гостинки на Канскиот фестивал. На црвениот тепих таа била дочекана со овации иако не изостанале ниту коментарите дека Узерли сега е ...

(ВИДЕО) Сите ја обожаваа во улогата на Хурем, но убавицата од “Величенствениот“ се унакази со операции

Скопје24 - 16.05.2018

Убавицата која ја маѓепса земјава со својата улога на Хурем Султан, Миријам Узерли, како и многу познати личности моментално се наоѓа во Кан на филмскиот фестивал. Уживајќи во настапот на Енрике Инглезијас, таа поминала прекрасни моменти на ...

Хурем воодушеви на црвениот килим, но потоа ја нападнаа со жестоки критики: „Боже, што си направила?“ (ФОТО)

Курир - 17.05.2018

Турската актерка Мерием Узерли, нам попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан. Прво се нижеа бројни комплименти и пофалби за нејзиниот изглед, но потоа следуваа критики.

Хурем со сосема нов изглед, непрепознатлива на Канскиот фестивал!

ЗаЗабава - 18.05.2018

Турската актерка Меријем Узерли, попозната и како Хурем од серијата “Сулејман Величествениот”, е една од почесните гостинки на Канскиот фестивал. На црвениот тепих таа била дочекана со овации иако не изостанале ниту коментарите дека Узерли сега е ...

(Фото) Хурем пртерала со пласитчни операции

Репортер - 17.05.2018

Турската актерка Мерием Узерли, попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан. И покрај комплименти кои ги доби за нејзиниот изглед, сепак, многу критики доби од обожавателите кои ги забележаа ...

Популарната Хурем на црвениот тепих во Кан во сосем ново руво

Сител - 17.05.2018

Турската глумица Мерием Узерли, нам попозната како Хурем од ТВ серијата „Сулејман Величествениот“, се појави на црвениот тепих во Кан, и објави фотографии и видеа на својот Инстаграм профил.