TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен Хороскоп [4 декември] – сабота

Порта - 03.12.2021

ОВЕН Може да очекувате парична награда или унапредување за трудот кој сте го покажале во претходниот период. Една личност се обидува да ви се приближи, но вие несвесно од неа се оддалечувате.

Дневен хороскоп за 3. декември 2021 година

Канал5 - 03.12.2021

Дневен хороскоп за петок, 3. декември 2021 година. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Поради тоа што има се помалку шанси кои се во прилог на вашиот љубовен живот , денеска ви паѓа самодовербата.

Дневен хороскоп

Независен - 20.01.2022

Овен Вие едноставно блескате на работа, другите можат само да ви се восхитуваат! Внимавајте на паричникот, може да изгубите пари. Во љубовта конечно решавате несогласување кое долго ве нервира.

Дневен хорокоп за петок, 03.12.2021: Обидете се да бидете доволно шармантни пред личноста која ги тестира вашите ...

Екран - 03.12.2021

Овен Љубов: Изгледате задоволни и расположени да излегување и повторна средба. Саканата личност прави се што е потребно за да ги исполни сите ваши очекувања. Работа: Важно е да се постигнат позитивни резултати, но не по цена на прекинување на ...

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА ПЕТОК: Оставете го минатото зад себе!

Женски магазин - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом. Внимавајте на исхраната.

5 знаци на љубомора кои треба да се сфатат како аларм на почетокот на врската

Попара - 02.12.2021

Ниту мажите, ниту жените не се лишени од ова чувство, па затоа е важно да се види навреме, за да се спречи појавата на патолошка љубомора во врската. Секоја емотивна врска на почетокот изгледа дека ќе трае вечно.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Очекувај го неочекуваното!

Хаштаг - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Mоже да имате многу убава ситуација со саканата личност. БИК Не е премногу поволен ден за патувања. Постепено ќе отпуштите некои сопирачки.

Дневен хороскоп за петок (03.12.2021)

ТВ21 - 03.12.2021

ОВЕН Работа: Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Љубов: Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом.

Дневен хороскоп за петок, 3-ти декември 2021

Нетпрес - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом. Внимавајте на исхраната.

Ракот да избегнува носење важни одлуки, на Стрелецот му треба одмор

Zoom - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом. Внимавајте на исхраната.

Дневен хороскоп за петок (03.12.2021)

4NEWS - 03.12.2021

ОВЕН Работа: Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Љубов: Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом.

Хороскоп за петок, 3 декември

Кумановски м. - 03.12.2021

ОВЕН Работа: Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Љубов: Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом.

Дневен хороскоп: Овој знак да не донесува важни одлуки, бидејќи ќе погреши

Press24 - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом. Внимавајте на исхраната.

Дневен хороскоп за петок, 3-ти декември 2021

Вистина.мк - 03.12.2021

ОВЕН Не сте претерано рационални и денес сте склони кон некои заблуди или носење погрешни одлуки. Добар ден е ако сте во брак бидејќи може да имате многу убава ситуација со саканата личност во вашиот дом. Внимавајте на исхраната.

Хороскоп за денес (3 декември) – петок

Порта - 02.12.2021

ОВЕН Можеби немате веќе нови идеи и тешко ви е да имате позитивни мисли кога станува збор за работата. Мора да поработите на комуникацијата со личноста која ви се допаѓа. Водете сметка за очите.

Дневен хороскоп за четврток, 02.11.2021: Треба да ги „помирите“ мислите и чувствата, но и да го зачувате личното ...

Екран - 02.12.2021

Овен Љубов: Понекогаш е тешко да се повлече јасна линија или да се постави знак на еднаквост, помеѓу гласот на разумот и неконтролираните емоции. Работа: Следете го примерот на една успешна личност од вашата околина и не ризикувајте непотребно.