TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пијан скопјанец ја нападнал сопругата, синот, ќерката и нејзиното момче

Република - 11.02.2019

Ноќва околу 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното ...

Хорор во Ѓорче: Ги истепал сопругата, синот, ќеркта и зетот

24Инфо - 11.02.2019

Пијан скопјанец ги истепал сите членови на своето семејство, па и момчето на неговата ќерка, информираше МВР. Според полицијата, инцидентот се случил вчера околу 22 часот во скопската населба Ѓорче Петров.

Пијан скопјанец ги претепал жената, ќерката, синот и идниот зет

Press24 - 11.02.2019

Во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека во неделата околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, ...

Пијан скопјанец ги истепал сопругата, синот, ќерката и нејзиното момче

Курир - 11.02.2019

Пијан скопјанец ги истепал сите членови на своето семејство, па и момчето на неговата ќерка, информираше МВР. Според полицијата, инцидентот се случил вчера околу 22 часот во скопската населба Ѓорче Петров.

Пијан скопјанец ги претепал жената, синот, ќерката и идниот зет

Сител - 11.02.2019

Во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека во неделата околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, ...

Пијан скопјанец ги истепал, сопругата, синот, ќерката и момчето од ќерката

Скопје1 - 11.02.2019

Пијан скопјанец ги истепал сите членови на своето семејство, па и момчето на неговата ќерка, информираше МВР. Според полицијата, инцидентот се случил вчера околу 22 часот во скопската населба Ѓорче Петров.

50-годишна скопјанка пријавила семејно насилство од нејзиниот пијан сопруг

ТВ21 - 11.02.2019

На 11.02.2019 година во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека на 10.02.2019 година околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал ...

Скопјанец ги истепал сопругата, синот, ќерката и нејзиното момче

МКД - 12.02.2019

Пијан скопјанец ги истепал сите членови на своето семејство, па и момчето на неговата ќерка, информираше МВР. Според полицијата, инцидентот се случил во скопската населба Ѓорче Петров. Насилството го пријавила 50 годишна жена, според која, нејзиниот ...

Пијан скопјанец ја нападнал сопругата, синот, ќерката и нејзиното момче

Скопје инфо - 11.02.2019

Ноќва околу 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното ...

50-годишна скопјанка пријавила семејно насилство од нејзиниот пијан сопруг

4NEWS - 11.02.2019

На 11.02.2019 година во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека на 10.02.2019 година околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал ...

Драма во Скопје: Ги тепал сопругата, ќерката и нејзиното момче

еМагазин - 11.02.2019

На 11.02.2019 година во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека на 10.02.2019 година околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал ...

Пијан маж ги нападнал сопругата и децата во Скопје

Макфакс - 11.02.2019

Во Полициската станица Ѓорче Петров, изутринава во 1.20 часот, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот.

Пијан маж ги нападнал сопругата и децата во Скопје

Centar - 11.02.2019

Во Полициската станица Ѓорче Петров изутринава во 1.20 часот 50-годишна жена од Скопје пријавила дека нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот.

Пијан маж ги нападнал сопругата и децата

Н.Македонија - 11.02.2019

Во Полициската станица Ѓорче Петров изутринава во 1.20 часот 50-годишна жена од Скопје пријавила дека нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот.

Пијан сопруг ја истепал цела фамилија

Опсервер - 12.02.2019

На 11.02.2019 година во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека на 10.02.2019 година околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал ...