TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографии

ЗаЗабава - 12.08.2020

Јелена Карлеуша продолжува со објавување на секси фотографии на својот инстаграм профил. Јелена Карлеуша секојдневно ужива поинувајки го времето покрај нејзиниот базен во вилата при тоа фотографирајќи се и постирајќи нови секси објави на социјалните ...

Зелено минијатурно бикини и провокативни пози, Јелена Карлеуша продолжува со секси фотки

Хитпортал - 12.08.2020

Пејачката и најскандалозна личност на балканот Јелена Карлеуша во овој корона период додека не работи ништо, ужива поинувајки го времето покрај нејзиниот базен во вилата која што неодамна ја купи нејзиниот сопруг Душко.

Карлеуша облече жежок зелена костим за капење, а потоа зеде брутална поза

Пулс24 - 12.08.2020

Ниту еден ден не поминува без Јелена Карлеуша да исфрли некоја провокативна фотографија. Овој пат, таа се одлучи за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го чистеше базенот од нејзината куќа.

Еве во што гледа Јелена Карлеуша од балконот во новиот дом (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.08.2020

Пред една година, Душко Тошиќ ја купи луксузната вила на Дедиње на Драган Стојковиќ Пикси и сега во неа живеат Јелена Карлеуша и ќерките Атина и Ника . Куќата има голем двор со базен, четири бањи, сауна, вежбалница и одличен сигурносен систем.

Извајаната „заднина“ на Александра Пријовиќ во сексапилните бикини предизвика хаос на Инстаграм (ФОТО)

Убавина и Здравје - 12.08.2020

Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографијата објавена на нејзиниот инстаграм-профил, од која, сигурни сме, намногумина им „падна“ вилицата… Замислениот поглед во далечина е само додаток на она што е во прв план, а станува збор ...

(ВИДЕО) Цеца и Карлеуша со години се во кавга: А некогаш заедно снимиле песна која подоцна стана хит

Женски магазин - 11.08.2020

Светлана Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша, двете најголеми балкански пејачки водат војна со години, а тие неколкупати се тужеа и завршуваа на суд. Сепак, има една песна која ги поврзува овие две славни пејачи.

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Слободен Печат - 11.08.2020

Александар Пријовиќ се врати од одморот на Азурната обала, каде уживаше со сопругот Филип, синот Александар, Лепа Брена, Бобан Живојиновиќ, како и Виктор Живојиновиќ со неговата девојка Сандра Миљаковиќ.

Карлеуша речиси гола во минијатурно бикини ЈА РАЗБУДИ МАШКАТА ФАНТАЗИЈА (ФОТО)

Вечер - 11.08.2020

Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува своите бројни следбеници со предизвикувачки фотографии. Очигледно ова е лето на Карлеуша која практично секој ден се наоѓа во центарот на вниманието и за чудо тоа не се скандалите или кавгите, ...

Снаата на Брена шета по танга!

Вечер - 11.08.2020

Српската пејачка Александра Пријовиќ важи за една од најбараните пејачки во регионот, но и една од најатрактивните девојки. Таа често го привлекува вниманието на медиумите, но и на следбениците на социјалните мрежи.

Карлеуша од петици до гуша: Од секси колекцијата бикини на русокосата, „ќе ви се исправи“… косата! (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 11.08.2020

Музичката sвезда Јелена Карелуша никогаш не престанува да импресионира со своите жешки фотографии. Како што е познато, Карлеуша во претходните денови уживаше во Турција и редовно ги освежуваше погледите на своите следбеници на Инстаграм со ...

По задникот, сега градите во преден план: Карлеуша со секси провокација

Фактор - 11.08.2020

Нема ден, а таа да не објави фотографија од себе на Инстаграм. Скоро гола, полу- гола, ретко облечена... Така соблечена, ни ја презентира и нејзината најнова фотка. Српската пејачка Јелена Карлеуша во луксузната вила на Дедиње постојано си игра со ...

Александра Пријовиќ во танга бикини го покажа својот „сочен“ задник (фото)

Вистина.мк - 11.08.2020

Српската пејачка Александра Пријовиќ важи за една од најбараните пејачки во регионот, но и една од најатрактивните девојки. Таа често го привлекува вниманието на медиумите, но и на следбениците на социјалните мрежи.

Александра Пријовиќ во танга бикини на плажа (фото)

Курир - 11.08.2020

Српската пејачка Александра Пријовиќ важи за една од најбараните пејачки во регионот, но и една од најатрактивните девојки. Таа често го привлекува вниманието на медиумите, но и на следбениците на социјалните мрежи.

Карлеуша облече зелено бикини, а потоа направи поза од која застанува здивот

Курир - 12.08.2020

Ниту еден ден не поминува без Јелена Карлеуша да исфрли некоја провокативна фотографија. Овој пат, таа се одлучи за серија фотографии во зелено бикини. Во еден момент во ова издание, таа го чистеше базенот од нејзината куќа.

ФОТО: Пријовиќ во полу танга покажа со што располага

Курир - 12.08.2020

Александра Пријовиќ ги воодушеви своите следбеници со фотографијата објавена на нејзиниот инстаграм-профил, од која, сигурни сме, намногумина им „падна“ вилицата… Замислениот поглед во далечина е само додаток на она што е во прв план, а станува збор ...

„Имам балкански задник со целулит“ – Јелена Карлеуша е бикини кралица на Инстаграм

Црнобело - 11.08.2020

Папараците неколкупати ја уловиле во вистинско светло со целулит кој таа признава дека го има, но на новите Инстаграм фотки е „бомба“ додека секој ден позира во различни бикини. Јелена Карлеуша изгледа бомбастично во секое издание и секогаш ...

Александра Пријовиќ во бела комбинација и шик обувки за кои сите зборуваат!

Убавина и Здравје - 11.08.2020

Пејачката Алекндра Пријовиќ дојде на отворањето на ресторанот на Виктор Живојиновиќ на 7 август, во комбинација на бела облека и прилично скапи потпетици. Александра и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ уживаа во церемонијалното отворање на сплавот, ...

Карлеуша е кралица на костимите за капење. Има нов за секој ден

Попара - 11.08.2020

Српската пејачка секој ден ги воодушевува фановите со нова привлечна фотографија, а тешко е да не се забележи дека таа секогаш носи друг костим за капење. Со нетрпение чекаме да дојде следниот ден ...

Јелена Карлеуша во фустан што повеќе открива одошто сокрива (ФОТО)

Убавина и Здравје - 11.08.2020

Јелена Карлеуша позираше на терасата на својот нов дом на Дедиње во летен стајлинг што совршено ѝ прилега на нејзината фигура. Како што самата откри во една своја објава, популарната пејачка соработува единствено со брендот Pretty Little Thing чиј ...