TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Косовка тепана на паркинг во Скопје, напаѓачите и одзеле лаптоп

Фокус - 14.01.2020

Вчера попладне жителка на Косово била физички нападната од две лица и притоа и бил украден лаптоп компјутер. „На 13.01.2020 во 16.30 часот во СВР Скопје, E.С.(32) од Косово пријавила дека околу 14.30 часот на паркинг на бул.

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје

А1 On - 14.01.2020

Косовска државјанка на возраст од 32 години вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев“ во Скопје. Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб“ на Е.С.

Нападната и ограбена Косоварка на паркинг во Скопје

еМагазин - 14.01.2020

На 13.01.2020 во 16.30 часот во СВР Скопје, E.С.(32) од Косово пријавила дека околу 14.30 часот на паркинг на бул.„Гоце Делчев“ две лица физички ја нападнале и од нејзиното патничко возило „шкода суперб“, со косовски национални ознаки, ѝ одзеле ...

Косовка физички нападната од две лица во нејзиниот автомобил- и одзеле и лаптоп

Курир - 14.01.2020

На 13.01.2020 во 16.30 часот во СВР Скопје, E.С.(32) од Косово пријавила дека околу 14.30 часот на паркинг на бул.„Гоце Делчев“ две лица физички ја нападнале и од нејзиното патничко возило „шкода суперб“, со косовски национални ознаки, ѝ одзеле ...

Жена од Косово нападната и ограбена на паркинг во Скопје

Press24 - 14.01.2020

Жена од Косово била ограбена и нападната на паркинг во Скопје. -Вчера во 13:30 часот во СВР Скопје, 32-годишната E.С. од Косово пријавила дека во околу 14:30 часот на паркинг на бул.„Гоце Делчев“ две лица физички ја нападнале и од нејзиното патничко ...

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје, ѝ го украле и лаптопот

+инфо - 14.01.2020

Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб“ на Е.С. со косовски национални ознаки, ѝ одзеле лаптоп. E.С. (32) од Косово вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев“ во ...

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје

ТВ21 - 14.01.2020

E.С. (32) од Косово вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев“ во Скопје. Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб“ на Е.С.

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје

Опсервер - 14.01.2020

– E.С. (32) од Косово вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев“ во Скопје. Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб“ на Е.С.

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје

24Инфо - 14.01.2020

E.С. (32) од Косово вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев” во Скопје. Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб” на Е.С.

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје и одзеле и лаптоп

Скопје1 - 14.01.2020

На 13.01.2020 во 16.30 часот во СВР Скопје, E.С.(32) од Косово пријавила дека околу 14.30 часот на паркинг на бул.„Гоце Делчев“ две лица физички ја нападнале и од нејзиното патничко возило „шкода суперб“, со косовски национални ознаки, ѝ одзеле ...

Косовска државјанка нападната на паркинг во Скопје

MakPress - 14.01.2020

E.С. (32) од Косово вчера пријавила дека околу 14.30 часот две лица физички ја нападнале на паркинг на булеварот „Гоце Делчев“ во Скопје. Според СВР, напаѓачите од патничкото возило „Шкода Суперб“ на Е.С.

Нападната и ограбена косоварка на паркинг на бул.„Гоце Делчев“

Опсервер - 15.01.2020

На 13.01.2020 во 16.30 часот во СВР Скопје, E.С.(32) од Косово пријавила дека околу 14.30 часот на паркинг на бул.„Гоце Делчев“ две лица физички ја нападнале и од нејзиното патничко возило „шкода суперб“, со косовски национални ознаки, ѝ одзеле ...