TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Софија Вергара во секси леопардско бикини

Локално - 12.01.2018

Најдобро платената телевизиска актерка, според Форбс, Софија Вергара, објави секси слика на нејзината страница на Инстаграм. На сликата ѕвездата се наоѓа во костим за капење со принт на леопард.

(ФОТО) Со најновата фотографија во минијатурно бикини Софија Вергара сите ги оставила без зборови

Екран - 12.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма. А, дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Курир - 13.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма. Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...

Со фотографија во минијатурно бикини, 45 годишната Софија Вергара сите ги остави без зборови (ФОТО)

Скопје24 - 13.01.2018

Со сопругот Џо Манганиело, колумбиската убавица ужива на островот Ла Палма.Дека одморот и тоа како и годи, покажала со фотографија на која позира во бикини со принт на леопард. Ниту уживањето во тамошните деликатеси не и наштетило на нејзината ...