TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 23 септември: Еден знак да не се двоуми, успехот му е загарантиран

Женски магазин - 23.09.2022

Овен Работа: На крајот на работната недела типичните Овни ќе бидат полни со ентузијазам и нови идеи, за чие остварување допрва ќе треба да го чекаат следниот деловен циклус. Љубов: Овој ден во никој случај не е поволен за нови почетоци или за ...

Дневен хороскоп за 22. септември 2022 година

Канал5 - 22.09.2022

Дневен хороскоп за четврток, 22. септември 2022 година. Девица 23.8.-23.9. Љубов Вашата потреба за нежност ќе биде голема , а надворешната состојба ќе биде скромна.Затоа може да сонувате со отворени очи , да чекате подобри денови или да копнеете.

Дневен хороскоп за 22 септември: Ве привлекуваат големи предизвици

Слободен Печат - 22.09.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 22 септември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Важно е да ги проверите информациите кои влијаат на деловната соработка пред да донесете каква било одлука.

Дневен хороскоп за четврток, 22.09.2022: Изгледате носталгично и премногу размислувате за нечие отсуство. Чувствувате ...

Екран - 22.09.2022

Овен Љубов: Доколку ве оптоваруваат нови емотивни сомнежи, разговарајте искрено со саканата личност и инсистирајте да ја докажете вистината. Работа: Во заеднички интерес е актуелните проблеми да се решат што побрзо и без дополнителни компликации.

Дневен хороскоп за среда, 21.09.2022: Со сета почит кон разумот, но треба да го следите и вашиот „внатрешен глас“ или ...

Екран - 21.09.2022

Овен Љубов: Имате лошо претчувство или треба да го проверувате партнерот. Изгледате напнато и сомнително. Работа: Немојте да бидете препотентни кога ги презентирате своите идеи и не осудувајте го туѓото однесување ако нема добра причина за тоа.

Дневен хороскоп за среда (21.09.2022)

4NEWS - 21.09.2022

Овен Ова ќе биде доста предизвикувачки ден за вас. Вашите напори денес, како и во минатото, ќе вродат со плод. ЉУБОВ Може да го навредите партнерот поради непромисленост. РАБОТА Вашите напори се исплатат… ЗДРАВЈЕ Добро.

Дневен хороскоп за среда, 21-ви септември 2022-ра година

Вистина.мк - 21.09.2022

ОВЕН Ова ќе биде доста предизвикувачки ден за вас. Вашите напори денес, како и во минатото, ќе вродат со плод. Може да го навредите партнерот поради непромисленост. Вашите напори се исплатат… Добро здравје.

Дневен хороскоп: Лош љубовен ден за ракот - проблеми на работа за овенот

Press24 - 22.09.2022

евица 23.8.-23.9. Љубов Вашата потреба за нежност ќе биде голема , а надворешната состојба ќе биде скромна.Затоа може да сонувате со отворени очи , да чекате подобри денови или да копнеете.

Дневен хороскоп за петок: Изненадување за еден знак во Зодијакот

Хаштаг - 23.09.2022

Овен Работа: На крајот на работната недела типичните Овни ќе бидат полни со ентузијазам и нови идеи, за чие остварување допрва ќе треба да го чекаат следниот деловен циклус. Љубов: Овој ден во никој случај не е поволен за нови почетоци или за ...