TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вака Серена Вилијамс изгледа месец дена после породувањето! (ФОТО)

Вистина.мк - 06.10.2017

Познатата спортистк пред повеќе од еден месец на свет го донесе своето прво дете, а сега им покажа на сите како изгледа. Серена Вилијамс на почетокот од септември ја доби ќерката Алексис Олимпија, која често ја покажува во јавноста, а малку после ...

Серена Вилијамс еден месец по породувањето

Репортер - 06.10.2017

Познатата спортистка пред повеќе од еден месец на свет го донесе своето прво дете, а сега им покажа на сите како изгледа. Серена Вилијамс на почетокот од септември ја доби ќерката Алексис Олимпија, која често ја покажува во јавноста, а малку по ...

Фото: Тенисерката ја покажа својата линија еден месец по породувањето

Press24 - 06.10.2017

Познатата спортистка пред повеќе од еден месец на свет го донесе своето прво дете, а сега им покажа на сите како изгледа. Серена Вилијамс на почетокот од септември ја доби ќерката Алексис Олимпија, која често ја покажува во јавноста, а малку по ...