TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Вилијам, Кејт, Хари и Меган првпат заедно снимија реклама

Репортер - 10.10.2019

Кралската четворка, принцовите Вилијам и Хари и нивните сопруги Кејт Мидлтон и Меган Маркл, снимија реклама во борбата за менталното здравје. Кралската двојка е дел од државната кампања и снимениот спот во кој на луѓето им даваат совети како да се ...

Хари, Меган, Кејт и Вилијам првпат заедно во историска реклама

Факултети - 10.10.2019

Принцот Хари и Меган Маркл им се приклучија на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон во државната кампања што ветува целосно нов пристап во борбата за ментално здравје. Четворицата снимија рекламен филм во кој им даваат совети на луѓето што се борат против ...

Тајната на Меган Маркл: На таква голема промена се одлучила уште пред да стане војвотка, а не е случај со ниеден член ...

Вистина.мк - 10.10.2019

Војвотката и сопруга на принцот на Англија, Меган Маркл, со секоја своја постапка го привлекува вниманието на светската јавност, а малкумина ги знаат деталите од почетокот на нејзината актерска кариера.

Меган Маркл: Кога сонот станува реалност (фото)

Хитпортал - 09.10.2019

Иако периодов е на мета на новинарите кои секојдневно изнесуваат детали од нејзиниот приватен живот, Меган Маркл сеуште е доказ дека соништата се остваруваат. Бившата актерка, а сега сопруга на принцот Хари, на свои 15 години како позира пред ...