TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 25.09.2023: Овни – најдете време за саканите, Девици – бидете трпеливи во љубовта

Црнобело - 25.09.2023

Водолија – На професионално поле, вашиот труд нема да остане незабележан. Во љубовта бидете реалистични и не дозволувајте малите проблеми да прераснат во сериозен ...

Неделен хороскоп од 25.09 до 01.10 – Среќата ќе ги следи Близнаците, Девицата и Рибите

Lady - 25.09.2023

Овен: Овенот треба да го задржи својот внатрешен оган кој ги води низ предизвиците до ѕвездите. Астролозите препорачуваат да поминуваат повеќе време надвор и помалку да се грижат за ситниците.

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 25 септември 2023 година, во врска со ...

Екран - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Тие се врвни манипулатори: Избегнувајте ги кавгите со три хороскопски знаци – секогаш победуваат

Вечер Прес - 25.09.2023

Без разлика дали се караме со нашиот брачен другар, најдобар пријател или дете, изгледа дека некои од нас никогаш не ја добиваат расправијата. Понекогаш нашата страст за цел едноставно нè прави премногу емотивни, зафаќајќи ја сета логика и јасност ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 24.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 24.09.2023

Овен Работа: Претстои одличен ден за Овните да станат и физички да се активираат и да ги наполнат батериите за следниот период. Љубов: На љубовен план ве очекува ден сличен на претходниот, без навестување за некакви пресврти. Здравје: Одлично.

Сезона на Вагите: Најважните карактерни особини на овој хороскопски знак

Слободен Печат - 23.09.2023

Луѓето родени од 23 септември до 23 октомври припаѓаат на хороскопскиот знак Вага. Тие се познати по нивната склоност да постигнуваат рамнотежа и хармонија во животот и нивниот префинет вкус за уметност и естетика.

Три хороскопски знаци кои најмалку веруваат во – хороскопот

Попара - 23.09.2023

Хороскопот е пред се забава, но можеби и може да ни даде некои насоки кои ќе ни помогнат во животот. Секој ќе избере дали ќе верува или не во она што го предвидува или опишува неговиот хороскоп, но некои хороскопски знаци се познати по тоа што ...

Денешен хороскоп 24.09.2023 – Еве што не очекува денеска според хороскопот

Lady - 24.09.2023

Овен Работа: Претстои одличен ден за Овните да станат и физички да се активираат и да ги наполнат батериите за следниот период. Љубов: На љубовен план ве очекува ден сличен на претходниот, без навестување за некакви пресврти. Здравје: Одлично.

Денешен хороскоп 25.09.2023: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Lady - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Неделен хороскоп: Среќата ќе ги следи следниве хороскопски знаци

Екран - 25.09.2023

Овен: Овенот треба да го задржи својот внатрешен оган кој ги води низ предизвиците до ѕвездите. Астролозите препорачуваат да поминуваат повеќе време надвор и помалку да се грижат за ситниците.