TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Познатиот руски астролог Тамара Глоба тврди: За овие три знаци 2021 година ќе биде година на невидена среќа

+инфо - 22.01.2021

Тамара Глоба е познат руски астролог и таа сега тврди дека три хороскопски знаци годинава ќе имаат многу голема среќа и можности за напредување во животот. Како што вели таа, времето ќе го поминуваат со драги и блиски луѓе и сè ќе им оди од рака.

3 хороскопски знаци што ќе имаат многу среќа во 2021 година

Кафе пауза

Најпосветените партнери – Хороскопски знаци кои секогаш ќе ве стават на првото место!

Слободен Печат

Оваа пролет: Луда среќа и многу пари за овие два хороскопски знаци

Женски магазин

Познат руски астролог тврди: За овие три знаци, 2021 година ќе биде година на среќата!

Локално

Познатиот руски астролог Тамара Глоба тврди: За овие три знаци 2021-ва година ќе биде година на невидена среќа!

Точка

Познат руски астролог тврди: За овие три знака 2021 ќе биде година на невидена среќа!

Убавина и Здравје

Убавина и Здравје Press24 Скопје24 Press24 Нане Кајгана Скопје24 Екран

Дневен хороскоп за петок: Еден знак треба да покаже повеќе разбирање

Женски магазин - 22.01.2021

Овен Доколку се занимавате со некое хоби, официјално ќе престанете со него поради екстремно лошата ситуација во која се наоѓате. Односот со партнерот е стабилен, иако сте фокусирани на своите проблеми, а не на оние на партнерот.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Ден полн со нервози за неколку знаци

Хаштаг

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Разнишани односи за еден знак

Хаштаг

Дневен хороскоп за четврток: Големи предизвици на работа за еден знак

Женски магазин

На кој хороскопски знак можете најмногу да му верувате?

Вистина.мк - 21.01.2021

Сигурно сте се запрашале на кои личности можете најмногу да им верувате…Ви носиме хороскоп листа според која можете да процените на кои знаци треба да им верувате, а од кого треба да се „пазите“… ОВЕН Овенот е хороскопски знак кој е лојален пријател.

На кој хороскопски знак можете најмногу да му верувате?

Скопје24

Најлоши емотивни комбинации во хороскопот: Бикот го излудува Овенот, Лавот Јарецот, а еве кој е токсичен за Рибите!

Попара - 21.01.2021

Секој, без оглед на хороскопскиот знак, има нијанси на токсичност во нив. Но, додека ние работиме одлично со некои во деловни активности, пријателства или семејни односи, може да има целосна катастрофа во емоционалната сфера.