TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја сакал Моника Белучи, а сега оваа жена е центар на неговиот свет: Помлада е три децении и изгледа како бомба!

Убавина и Здравје - 23.02.2021

Тој и понатаму важи за неприкосновен заводник, а Тина изгледа како милион долари! Венсан Касел (53) е познат француски актер чиј шарм веројатно никогаш нема да може да се објасни! Многумина тврдат дека е „симпатично грд“, но фактот што отсекогаш бил ...

Ја љубеше Моника Белучи, а сега оваа жена е центар на неговиот свет: Од него е помлада 3 децении и изгледа фантастично

Точка - 23.02.2021

Уживање на една од најубавите плажи... Тој е во одлична форма, а Тина секогаш е преубава. Венсан Касел (53) е популарен француски актер чија заводливост веројатно никогаш не може целосно да се објасни.

Злобните јазици предвидуваа брз крај на врската со нејзиниот 31 година постар сопруг, но тој успешно ѝ парира, ...

Попара - 22.02.2021

Винсент Касел на плажа во Рио де Жанеиро уживал во сурфање на хидро глисери додека неговата сопруга Тина Кунакеј со пријателката се сончале и шетале. Винсент Касел (54) многу успешнк држи чекор со неговата сопруга Тина Кунаки, која е 31 година ...