TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откако го загуби судскиот процес со екс сопругот Амбер Хард ја продаде куќата во Калифорнија

Канал5 - 06.08.2022

Холивудската убавица, Амбер Хард ја продала куќа во Калифорнија за еден милион долари, пишува TMZ. Куќата се наоѓа во гратчето Јука Валеј, карактеристично по пустинскиот пејзаж. Порталот „TMZ“ пренесува дека договорот бил склучен на 18 јули, а ...

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде луксузната куќа за да плати отштета

ТВ21 - 06.08.2022

Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на Џони Деп и Амбер Херд. Целата процедура завршила во корист на Деп, додека Амбер е обврзана да му плати отштета од 10,4 милиони ...

Џони Деп за три часа заработил 3,5 милиони долари со продажба на слики

Република - 31.07.2022

Холивудскиот актер Џони Деп за само неколку часа заработи околу 3,5 милиони долари продавајќи ја својата деби колекција на платно. Само неколку часа по објавувањето на понудата на Instagram, Деп продаде 780 дела, кои ги купиле 37 галерии, меѓу кои и ...

По циркусот на суд, се фати за глава: Актерката ја продаде луксузната куќа за да плати отштета

4NEWS - 06.08.2022

Амбер Херд почна да продава имот за да му го врати долгот на Џони Деп Голем интерес во јавноста предизвика судењето на Џони Деп и Амбер Херд. Целата процедура завршила во корист на Деп, додека Амбер е обврзана да му плати отштета од 10,4 милиони ...

Амбер Херд ја продаде куќата во Калифонија, откако го загуби судскиот процес со Џони Деп

Репортер - 07.08.2022

Амбер Хард ја продала куќа во Калифорнија за еден милион долари, пишува TMZ. Договорот бил склучен на 18 јули, а актерката има голема заработка од продажбата. Куќата се наоѓа во гратчео Јука Валеј, карактеристично по пустинскиот пејзаж.