TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТОП 3 вежби кои ги активираат сите мускули без употреба на тегови

Машки магазин - 08.04.2020

Ако не сакате да вежбате со тегови или избегнувате да одите во теретана, тогаш ова се вежби за вас ... Фитнес тренерот, Крис Хаира, повторно ни претстави нов видео клип во кој се прикажани најдобрите вежби за кои не е потребна употреба на тегови, ...

ВИДЕО: Вежби од професионалец, еве како жените да имаат рамен стомак

Курир - 07.04.2020

Неостварената желба на многу жени одсега може да стане реалност. Многу жени посакуваат да имаат рамен стомак, но тоа бара време и вежбање, затоа фитнес инструкторката, Наташа Јовановска, објави серија на нови видеа кои ќе ви овозможат да ја ...

Вежби од професионалец, еве како жените да имаат рамен стомак

Пулс24 - 07.04.2020

Неостварената желба на многу жени одсега може да стане реалност. Многу жени посакуваат да имаат рамен стомак, но тоа бара време и вежбање, затоа фитнес инструкторката, Наташа Јовановска, објави серија на нови видеа кои ќе ви овозможат да ја ...