TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Заев: Акција за живот во Македонија! (ВИДЕО)

+инфо - 26.10.2016

Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок, рече Заев. Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок.

Заев: Имаме план за живот во Македонија, слушнете го!

Мета - 26.10.2016

Облечени во црвено-бели маички на кои пишува „Имаме план за живот во Македонија“, лидерот на СДСМ, Зоран Заев, и неколкумина млади од партијата ја најавија новата акција на опозициjата. Во своето обраќање, Заев ги уверува граѓаните дека во ...

Заев: Ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија (ВИДЕО)

Стандард - 26.10.2016

„Новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените. Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, институции на граѓаните, власт под контрола на вас граѓаните, правда, живот за сите!“, изјави денеска лидерот на СДСМ, Зоран Заев.

(ВИДЕО) Заев: Акција за живот во Македонија!

А1 On - 26.10.2016

„Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок. Новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените.

Заев промовираше „План за живот во Македонија“

Фактор - 26.10.2016

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев заедно со уште неколку млади од партијата денеска ја најавија новата акција на опозициjата. Заев ветува дека граѓаните во Македонија ќе имаат убав живот и дека промените се во тек.

(ВИДЕ) Заев: Акција за живот во Македонија!

Бриф - 26.10.2016

Обраќање Зоран Заев, претседател на СДСМ Почитувани граѓани на Македонија, Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок.

(ВИДЕО) Заев: Го создадовме овој ПЛАН ЗА ЖИВОТ ВО МАКЕДОНИЈА!!

Локално - 26.10.2016

Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок. Новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените.

(ВИДЕО) Заев: Акција за живот во Македонија!

Либертас - 26.10.2016

„Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок. Новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените.

(ВИДЕО) Заев: Акција за живот во Македонија!

Репортер - 26.10.2016

„Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија. Промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок. Новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените.

Заев: Акција за живот во Македонија

Макфакс - 26.10.2016

Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија, промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок, а новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените, изјави во средата претседателот на СДСМ, Зоран ...

СДСМ презентираше „План за живот во Македонија“

Сител - 26.10.2016

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска го промовираше „Планот за живот во Македонија“, кој, како што рече, ќе биде презентиран пред граѓаните. - Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, институции на граѓаните, власт под контрола на вас ...

СДСМ презентираше „План за живот во Македонија“

Канал5 - 26.10.2016

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска го промовираше „Планот за живот во Македонија“, кој, како што рече, ќе биде презентиран пред граѓаните. - Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, институции на граѓаните, власт под контрола на вас ...

СДСМ презентираше „План за живот во Македонија“

Вест - 26.10.2016

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска го промовираше „Планот за живот во Македонија“, кој, како што рече, ќе биде презентиран пред граѓаните. - Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, институции на граѓаните, власт под контрола на вас ...

Заев: Акција за живот во Македонија

24 Вести - 26.10.2016

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска го промовираше „Планот за живот во Македонија“, кој, како што рече, ќе биде презентиран пред граѓаните. „Повисоки плати за сите, пристојна работа за сите, институции на граѓаните, власт под контрола на вас ...

Заев: Акција за живот во Македонија

Точка - 26.10.2016

Ви се обраќам да ве уверам дека ќе има убав живот во Македонија, промени во Македонија веќе се случувааат, новото време е тука, на повидок, а новото време сте вие, граѓаните, кои ги барате промените, изјави во средата претседателот на СДСМ, Зоран ...