TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марјана Станојковска „лабаво“ во базен (фото+видео)

Скопје24 - 01.08.2020

Лето е за сите, но одење на море е тешка и комплицирана опреација. Оваа година најголемиот број од граѓаните ќе мора да се задоволат со престој на планина, покрај езеро, или наједноставно во базен.

(ФОТО) Марјана Станојковска летото го поминува на базен

iPortal - 01.08.2020

Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е во врска со поранешниот кошаркар Петар Наумовски, ова лето таа ќе мора да се задоволи и со базен. Таа веќе некое време на своите социјални мрежи споделува ...

Долго, толо лето, а Марјана Станојковска се лади во луксузен базен

Република - 01.08.2020

Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите. Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е ...

Ова лето нема луксузна вила во Грција – Марјана Станојковска се „брчка“ во базен и се фотка по цел ден

Убавина и Здравје - 01.08.2020

Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска , но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да се прилагоди на условите. Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е ...