TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СЕГА Е МОДЕРНО ДА ЗАБРЕМЕНИШ! Анастасија Ражнатовиќ искрено за работи кои за јавноста малку се познати (видео)

Вечер - 18.10.2020

Анастасија Ражнатовиќ не сака многу да зборува за својот дечко Ѓорѓе Куљиќ, но за емисијата “Ексклузивно“ направила исклучок. Таа открила дека сеуште не планира брак и деца, и изнела детали за својата врска за кои јавноста не знае.

Вељко збесна - му ја избришаа фотографијата со Аркан: Јавно им се закани

Фактор - 18.10.2020

Инстаграм на Вељко Ражнатовиќ му ја забрани фотографијата со покојниот татко... Вељко Ражнатовиќ на Инстаграм сподели профилна фотографија со покојниот татко, на која што е во прегратките на својот татко.

СЕ ПОЈАВИ НА НАСЛОВНА СТРАНИЦА ПРЕД 20 ГОДИНИ: Еве како изгледаше Цеца на почетоците од кариерата (ФОТО)

Вечер - 18.10.2020

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ последниве денови објавува фотографии и видео снимки од летување и ги воодушевува своите следбеници, но ваква сигурно не сте ја виделе ако сте од помладата генерација.

Јелена Карлеуша конечно го откри она што сите ги интересираше: Поради ова Душко повеќе не ја следи на Инстаграм

Хаштаг - 18.10.2020

Јелена Карлеуша развод - еден од најпребаруваните поими на „Гугл“. Пејачката и фудбалерот минатата година имаа бројни проблеми, меѓутоа тоа не одрази многу на нивниот брак. Сепак, јавноста се заинтересира за нивниот развод кога Душко Тошиќ и Јелена ...

(ВИДЕО) Светските медиуми ја сметаат Карлеуша за „Мадона на Балканот“

iPortal - 18.10.2020

Раперката Карди Б на својот Инстаграм профил објави видео од настапот на Јелена Карлеуша, што го одржа во Охрид пред нешто повеќе од две недели, а со тоа очигледно даде до знаење дека ја следи нејзината работа.

Сино сепак најдобро и стои: Јелена Карлеуша повторно во издание кое покажува зошто од неа се очекува само НЕОЧЕКУВАНОТО

Убавина и Здравје - 18.10.2020

И кога станува збор за секојдневен настан пејачката Јелена Карлеуша секогаш бира необични модни парчиња, па затоа воопшто не не чуди што нејзината сценска облека секогаш е оригинална и многу интересна.

Конечно откри на кој начин ја врати совршената линија по породувањето: Богдана Ражнатовиќ никогаш не изгледала подобро

Женски магазин - 18.10.2020

Младата мајка постигнува сѐ и е горда на себе... Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, неколку месеци по породувањето ја доведе линијата до совршенство, поради што често добива прашање за тоа на кој начин го постигнала тоа за краток временски период.

„Често сум гола, а секогаш најдобро облечена жена“: Карлеуша се пофали себеси колку знае да биде жешка (ФОТО)

Вечер - 17.10.2020

Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена. Секогаш имам покачена температура, се надевам не од корона, но јас сум жешка жена.Мене никогаш не ми е студено, ...

Фото: Кралеуша- „Секогаш сум гола, но сепак сум најдобро облечена жена“

Канал5 - 17.10.2020

Провокативната српска пејачка Јелена Карлеуша вели дека иако многу често е гола, секогаш е најдобро облечената жена . Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена.