TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сандра Булок се омажила во тајност?

Слободен Печат - 12.02.2019

Холивудската глумица е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак. Магазинот Лајфстајл пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност.

Ја изневери поранешниот сопруг и сега крие дека повторно се омажила?

Независен - 12.02.2019

Магазинот Life&Style пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност. Холивудската актерка е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската со него наводно ја крунисале со брак.

Сандра Булок тајно се венчала со своето момче

Репортер - 12.02.2019

Американската актерка Сандра Булок со нејзиното момче Брајан Рандал, со кого имала четиригодишна врска, се венчале тајно. Како што пишува магазинот Life & Style, актерката не сакала преголемо медиумско внимание.

Поранешниот сопруг ја изневерил и сега крие дека повторно се омажила?

Точка - 12.02.2019

Списанието "Life&Style" пишува дека славната актерка Сандра Булок се омажила во тајност. Холивудската актерка е во врска со моделот и фотограф Брајан Рендал, а врската наводно ја крунисале со брак.