TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На милионерот Ротшилд му се заканува затворска казна

Репортер - 06.12.2018

Судот му наредил на милионерот Ричард Ротшилд да се исели од станот во кој во моментов живее со девојка му, затоа што во спротивно би можел да заврши во затвор. Ричард води судски спор со неговата поранешна сопруга Шери Мишел, некогашната зајчица на ...

Поранешната сопруга сака да го стави милионерот Ричард Ротшилд во затвор

Макфакс - 06.12.2018

Милионерот Ричард Ротшилд би можел да заврши во затвор ако не се исели од станот во кој моментно живее со својата девојка, пишува „Дејли мејл“. Кога поради Шери Мишел, поранешна зајачица на „Плејбој“, ја остави жената со која беше во брак 21 година, ...