TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пронајден Џокер во Србија, го запираaт на улица и му бараат автограм

Макфакс - 03.12.2019

На Ѓуро Нишевиќ од Белград му се расипал автомобилот и отишол на работа со автобус, но додека се возел во автобус некој го фотографирал и тоа го објавил на „Твитер“, пренесуваат српските медиуми.

Збор-два за Џокер

Smartportal - 03.12.2019

Помина еден месец откако го гледав Џокер. Иако доста доцнам со овој текст, сепак за филмот вреди да се зборува уште долго Филмот е посебен на повеќе начини. Буџет од 50 милиони долари, а заработи над милијарда, без ниту една сцена со експлозии и ...