TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Поздрав од спалната, Карлеуша ги поздрави фановите од спалната со…

Хитпортал - 04.04.2020

Секојдневно во медиумите се појавуваат куп фотографии и видеа од Јелена Карлеуша која од свјот дом во карантин не престанува да објавува на својот Инстаграм сексипилни и провокативни фотки.

Карлеуша си купи солариум и веднаш се пофали – Сега нема да ми биде досадно во карантин (ФОТО)

Слободен Печат - 04.04.2020

Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите пријатели сподели како ќе го скратува времето во текот на самоизолацијата. Имено, иако сите концерти и се одложени, сепак Карлеуша води грижа за својот изглед.

Гоца Тржан го објави својот голем план – Додека да го направи сето ова, ќе помине цел ден

Убавина и Здравје - 04.04.2020

Гоца Тржан се огласи по пат на социјалните мрежи, па откри како го испланирала денот, притоа нагласувајќи дека и таа како целиот останат свет се соочува со истите ...

Карлеуша објави фотографија од спалната соба, еве кој лежи до неа, а не е Душко (фото)

Вистина.мк - 04.04.2020

Јелена Карлеуша не излегува од дома додека трае пандемијата од коронавирус. Таа утрово на својот Инстаграм објави фотографија каде е легната во креветот, а друштво и прават нејзините две ќерки, Ника и Атина.

Повеќе никој не ја гледа во градите – Сораја се здебели

Попара - 04.04.2020

Старлетата се пожалила на своите следбеници дека се здебелила за време на карантинот, тие сега ја обвинуваат… Старлетата и учесник во риалити шоу и поранешна водителка Сораја Вучелич, како и остатокот од светот времето го поминува во карантин.

(ФОТО) Сораја подготвува голема свадба во Москва!

iPortal - 03.04.2020

Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ наводно наскоро ќе застане на „лудиот камен“ со 37 годишен бизнисмен со српско потекло. – Сораја не се откажува од правењето свадба и покрај короната.

Не е за оние со слабо срце: Сораја ги покажа бујните гради во крупен план (+18)

Хитпортал - 03.04.2020

Сораја Вукелиќ, најпознатата старлета во регионов е позната по провокативните фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи. Но се чини дека овој пат претера и отиде подалеку од она на што нејзините фанови се навикнати.

Јелена Карлеуша со утринска фотка од спалната соба – Еве кој и прави друштво во самоизолација

Убавина и Здравје - 04.04.2020

Јелена Карлеуша не излегува од дома додека трае пандемијата од коронавирус. Таа утрово на својот Инстаграм профил објави фотографија каде е легната во кревет, а друштво и прават нејзините две ќерки, Ника и Атина.

Карлеуша си купи скапа играчка за да не и биде досадно во карантин (ФОТО)

Курир - 04.04.2020

Српската пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите пријатели сподели како ќе го скратува времето во текот на самоизолацијата. Имено, иако сите концерти и се одложени, сепак Карлеуша води грижа за својот изглед.