TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Руби Роуз ги разочара своите следбеници на Инстаграм – „Немам причина да славам роденден“

Еспресо - 20.03.2023

Актерката Руби Роуз на Инстаграм објави дека нема причина да се слави нејзиниот роденден со што ги загрижи своите фанови, па многумина се прашуваат зошто оставила таква порака. Инаку, Роуз е добра пријателка и колешка на актерот Ленс Редик кој ...

Позната актерка ги загрижи фановите со роденденската порака: Немам причина за прослава

Канал5 - 20.03.2023

Актерката Руби Роуз ги загрижи своите следбеници откако денеска на својот 37 роденден објави криптична порака на својот Инстаграм профил. „Ако ме познавате доволно долго, тогаш знаете дека мојот роденден не е причина за славење.

(ФОТО) Актерката со морничавата порака ги загрижила сите: „Немам зошто да славам, заминувам“

Екран - 20.03.2023

Актерката и модел Руби Роуз се прослави во серијата „Orange is the New Black“ и стана позната како застапничка на правата на ЛГБТК заедницата, а во пресрет на роденденот ги загрижи своите следбеници со чудна порака во која вели дека нема причина за ...

„Мојот роденден не е причина за славење“: Позната актерка објави криптична порака

Слободен Печат - 20.03.2023

Актерката Руби Роуз ги загрижи своите следбеници откако денеска на својот 37 роденден објави криптична порака на својот инстаграм – профил. Не е познато зошто Руби одлучила да не го слави роденденот оваа година, но се шпекулира дека причината би ...