TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не е само Карлеуша: На босанскиот фудбалер слабост му се пејачки, и се пуштал и на друга

Спортклуб - 15.03.2019

Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш последните месеци стана популарен по својата „врска“ со Јелена Карлеуша со која имаше сага по медиумите. Но, медиумите во БиХ објавија дека се обидувал да стапи во контакт и со друга пејачка од балканските ...

Бившиот сопруг на Дара Бубамара се огради од неа: „Порно-содржината не беше снимена за мене“

Убавина и Здравје - 15.03.2019

По прашината што се крена во јавноста поради новиот порно-скандал во кој главна актерка е Дара Бубамара , се огласи и нејзиниот поранешен сопруг и татко на нејзиниот син, Милан Кесиќ. По појавувањето на шпекулациите дека порно-снимката на која Дара ...

ВИДЕО: Ќе плачете од смеење, Дара Бубамара ставена на полиграф, има уште порно фотографии во мобилниот

Курир - 15.03.2019

Пејачката Дара Бубамара овие денови е во центарот на јавноста поради новиот порно скандал. Таа на својот Инстаграм профил наводно по грешка постави видео на кое се гледа како се задоволува со дилдо.

„Не и’ замерувам за ништо!“ – Се огласи поранешниот сопруг на Дара Бубамара и прозборе за секс-видеото

Убавина и Здравје - 15.03.2019

После големата прашина која што се крена поради новиот порно скандал во кој главна актерка е Дара Бубамара, се огласи и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ. Откако се појавија гласини дека пејачката токму на поранешниот сопруг му го пратила ...

Се огласи бившиот сопруг на Дара-Бубамара, човекот кому наводно му ги праќала експлицитните фотографии: Ништо не ...

Вистина.мк - 15.03.2019

По големата прашина што се крена со објавувањето на фотографиите со „дилдо забавата“ на Дара – Бубамара, се огласи и човекот на кого наводно му ги праќала заедно со видеоклипот, нејзиниот бивш сопруг Милан Кесиќ.

Огњен Врањеш се разведува

ЗаЗабава - 14.03.2019

Огњен Врањеш кој што беше вмешан во аферата со Јелена Карлеуша, како што пишуваат медиумите, му предизвикала големи последици на неговиот брак со Даниела. Бројните пораки, фотографии и видеа кои што ги размениле Врањеш и Карлеуша и кои што испливаа ...

НОВА ВОЈНА ПОМЕЃУ ВРАЊЕШ И ПЕЈАЧКАТА! Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со ...

MTM - 14.03.2019

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш "индијанец" откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој ...

Огњен Врањеш поднесе барање за развод и ја пречкрта тетоважата со името на својата сопруга (ФОТО)

Убавина и Здравје - 14.03.2019

Фудбалерот Огњен Врањеш и неговата сопруга Данијела Врањеш одлучија да му стават точка на својот брак, а фудбалерот поднел барање за развод на бракот. Дека во односот на сопружниците не „цветаат ружи“ сведочи новата тетоважа на фудбалерот со која ...

Еве за кого било наменето експлицитното видео на Дара Бубамара

Убавина и Здравје - 14.03.2019

Дара Бубамара пред два дена повторно се најде во центарот на вниманието поради видеоснимката што исплива, на која става вибратор во уста. Како што самата објасни, по грешка ја објавила на својот инстаграм-профил.

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Вистина.мк - 14.03.2019

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдо симулира орален секс. Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен ...

Нова војна на Врањеш и пејачката: Ќе го објавам списокот на сите со кои си била

Република - 14.03.2019

Нова војна на српската естрада. Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш индијанец, откако тој ѝ упати порака после гледањето на нејзината експлицитна снимка. Врањеш поради тоа збесна, па на Дара ѝ подготвува одмазда.

Дара Бубамара на полиграф – Откриено е дека има уште порно фотографии и видеа во телефотот

iPortal - 15.03.2019

Пејачката Дара Бубамара овие денови е во центарот на јавноста поради новиот порно скандал. Таа на својот Инстаграм профил наводно по грешка постави видео на кое се гледа како се задоволува со дилдо.

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Курир - 14.03.2019

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој ...

Нова војна на Врањеш и пејачката: Ќе го објавам списокот на сите со кои си била

Убавина и Здравје - 14.03.2019

Нова војна на српската естрада. Дара Бубамара го нареше Огњен Врањеш индијанец, откако тој и упати порака после гледањето на нејзината експлицитна снимка. Врањеш поради тоа збесна, па на Дара и подготвува одмазда.

Ќе плачете од смеење, Дара Бубамара ставена на полиграф, има уште порно фотографии во мобилниот

Пулс24 - 15.03.2019

Пејачката Дара Бубамара овие денови е во центарот на јавноста поради новиот порно скандал. Таа на својот Инстаграм профил наводно по грешка постави видео на кое се гледа како се задоволува со дилдо.

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката - сега е решен да ја уништи

Press24 - 14.03.2019

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој ...

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката – сега е решен да ја уништи

Република - 14.03.2019

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш „индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој ...