TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

6 романтични божиќни филмови кои не смееш да ги пропуштиш

Хаштаг - 13.12.2019

Постои нешто магично во празниците што овој месец го прават магичен. Посебна романтична атмосфера прават и божиќните филмови кои се идеални за гледање во пар. Уживајте во романтичната атмосфера и потсетете се дека во овој магичен период се е можно, ...

Најубави новогодишни и божиќни филмови

Н.Македонија - 20.12.2019

Кога ќе помислиме на претстојните празнични денови, пред себе гледаме дневна соба во која светка накитена елка, топло какао или чај, пуканки, топло ќебе и маратон од новогодишни филмови, додека надвор врне снег.

9 божиќни филмови што ќе ви го стоплат срцето за време на ладните вечери

Кафе пауза - 13.12.2019

Се ближат празниците, па крајно време е да ја украсите елката, да ги гледате вашите омилени божиќни филмови и да создадете вистинско празнично расположение. Ако веќе ви е здодевно да ги гледате истите филмови секоја година, погледнете ја оваа листа ...

Приказната за Кевин продолжува: Кој ќе глуми во новиот филм „Сам дома“?

Хаштаг - 13.12.2019

Наскоро ќе добиеме нов Кевин со многу анегдоти и пресмешни ситуации. Обожавателите со нетрпение го очекуваат денот на објавувањето на урнебесниот филм. Сите сме во божиќниот дух и со нетрпение ги очекуваме празниците.