TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

МЕ ТЕРАШЕ ДА СНИМАМ ЕКСПЛИЦИТНИ ФИЛМОВИ КОГА ИМАВ 20 ГОДИНИ: Шок тврдења на ОМИЛЕНАТА АКТЕРКА ЗА ВОЗРАСНИ! За се го ...

Во Центар - 05.06.2023

Поранешната актерка од филмови за возрасни , Миа Калифа , во интимна исповед за прв пат призна дека нејзиниот поранешен сопруг ја користел „како играчка“ и дека тој е одговорен за нејзиното влегување во индустријата.

„Ме присили да снимам порно-филмови кога имав 20 години“: Миа Калифа си ја исповеда душата! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 05.06.2023

Поранешната актерка за филмови за возрасни, Миа Калифа во интимна исповед првпат признала дека поранешниот сопруг ја користел како „играчка“ и дека тој бил одговорен за тоа што се придружила на порно индустријата.