TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Љубовен триаголник: Актерот се забавува, манекенката објавува фотографии, а поранешниот свршеник "лајкува"

Точка - 12.06.2019

По пишувањето во медиумите за раскинувањето на холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, вниманието на јавноста овие денови е завртено кон животот на овој познат пар.

Ирина Шајк сака да го заборави Бредли Купер

Репортер - 12.06.2019

Светскиот модел Ирина Шајк вешто ги одбегнува разговорите со новинарите на темата развод и расправиите кои ги има со нејзиниот сопруг Бредли Купер, пишуваат американските медиуми. По веста дека таа и официјално се иселила од нивниот заеднички дом, ...

Сепак не е виновна Лејди Гага: Се појави нова теорија за раскинувањето на Ирина Шајк и Бредли Купер

Вистина.мк - 12.06.2019

Манекенката Ирина Шајк и Бредли Купер повеќе не се заедно, а наводно и Ирина се иселила од домот каде што живееше со Бредли. Меѓутоа, како што пренесуваат медиумите Бредли почнал да излегува и е подготвен за нови девојки.

Сепак била виновна Лејди Гага

Канал5 - 11.06.2019

Се појавија детали за распадот на врската меѓу холивудската двојка Бредли Купер и Ирина Шајк. Иако со месеци се претпоставуваше , веста за распадот на врската меѓу актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк, ги изненади фановите кои се надеваа ...

Филмот со Лејди Гага беше почетокот на крајот за Бредли Купер и Ирина Шајк

Кајгана - 11.06.2019

Една од најатрактивните славни двојки, холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, ја прекинаа врската после четири години поминати заедно. Веста секако веднаш предизвика лавина од коментари и шпекулации зошто двојката што има ...

Ирина Шајк со провокативна фотографија веднаш по раскинувањето со Бредли Купер

Курир - 11.06.2019

Како што можеби сте забележале, освен ако не сте премногу зафатени, Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...

Конечно откриена причината за нивниот развод

Слободен Печат - 11.06.2019

Руската убавица и актерот од самиот почеток на врската инсистираа интимните детали да ги задржат за себе, затоа и разводот изненади многумина. Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се ...

Почетокот на крајот на врската меѓу Ирина Шајк и Бредли Купер беше филмот „A Star is Born“

Точка - 11.06.2019

Еден од најатрактивните холивудски парови, актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк ја прекинаа нивната врска пред неколку дена, а со тоа покренаа лавина шпекулации и гласини. Сепак извори блиски на парот тврдат дека за сè е виновен филмот „A ...

Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд

Слободен Печат - 11.06.2019

Патувањето во националниот парк „Скафтафел“ ѝ ја врати насмевката на лицето. Откако ги спакува куферите и замина од домот што го делеше со Бредли Купер, манекенката Ирина Шајк замина на Исланд.

Зошто Ирина Шајк го откачи Бредли Купер + реакциите на твитерџиите

Црнобело - 11.06.2019

По повеќе од 4 години заедно Ирина одлучи да го напушти Бредли, а фановите прогнозираа дека нема да бидат изненадени ако Лејди Гага и Бредли почнат да се состануваат наскоро. Разделбата на Ирина Шајк (33) и Бредли Купер (44) дојде како разочарување, ...

Лејди Гага откачи заради Бредли Купер: „Бидете пристојни или гонете се!“

Таратур - 10.06.2019

Лејди Гага за време на својот последен настап им порача на фановите да бидат пристојни или да одебат, откако тие довикуваа до неа прашувајќи ја каде е Бредли Купер, само неколку дена после раскинувањето на актерот со манекенката Ирина Шајк.

Лејди Гага ја навреди публиката: „Бидете пристојни или губете се“ (ВИДЕО)

Либертас - 10.06.2019

Лејди Гага за време на настапот во Лас Вегас овој викенд директно од сцената ги прекори фановите кои гласно прашуваа каде е Бредли Купер, откако во јавноста одекна информацијата дека тој се раздели од Ирина Шајк.

Бредли Купер тагува, а Ирина ужива во салон за убавина и се смешка

Убавина и Здравје - 10.06.2019

По пишувањето на медиумите за наводната разделба на актерот Бредли Купер и моделот Ирина Шајк , познатата манекенка била видена во еден козметички ...

ФОТО: Ирина Шајк го остави Бредли Купер па провоцира на Инстаграм

Press24 - 11.06.2019

Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...

Лејди Гага откачи заради Бредли Купер: „Бидете пристојни или гонете се!“

Бриф - 10.06.2019

Лејди Гага за време на настапот во Лас Вегас во саботата им рекла на фановите да бидат пристојни или да се изгубат, откако тие гласно прашувале каде е Бредли Купер, откако неколку дена се шпекулира дека тој раскинал со манекенката Ирина Шајк.

Преубавото тело на Ирина Шајк

ММС - 12.06.2019

Како што можеби сте забележале, освен ако не сте премногу зафатени, Бредли Купер и Ирина Шајк се разделија. Очигледно Ирина го откачи, а сега таа веднаш стана актуелна на Instagram со провокативна фотографија каде што можеме да го видиме нејзиниот ...