TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јуниорот на Арсенал, Вилок фатен како „излетува“ од пат со својот Мерцедес

TopSport - 26.11.2020

Младиот фудбалер на Арсенал, Џо Вилок имаше многу среќа што избегна повреда откако се појави снимка од неговото излетување од патот со Мерцедесот од 150.000 евра. 21-годишниот Вилок, кој добива малку шанси во првиот тим на Микел Артета, признава ...

Млада ѕвезда на Арсенал си го скрши луксузниот џип брзајќи да не задоцни на тренинг (видео)

Спортманија - 26.11.2020

За среќа Вилок помина без посериозни повреди Џо Вилок, фудбалерот на Арсенал, избегна тешка сообраќајна несреќа откако со џипот загуби контрола на автопат. Брзајќи да не задоцни на тренинг, Вилок си го оштети луксузниот џип „Мерцедес“ вреден 140.000 ...

Вознемирувачко видео: Фудбалер на Арсенал ја изгуби контролата над својот џип и предизвика сообраќајка

Дерби - 26.11.2020

„Дејли Мејл“ објави ексклузивно видео од фудбналерот на Арсенал, Џо Вилок кој беше инволвиран во посериозен сообраќаен инцидент. Вилок непочитувајќи ги правилата претекнуваше возило на три полни ленти по што изгуби контрола над својот џип, Мерцедес ...

Вознемирувачко видео: Фудбалер на Арсенал ја изгуби контролата над својот џип и предизвика сообраќајка

Точка - 26.11.2020

„Дејли Мејл“ објави ексклузивно видео од фудбналерот на Арсенал, Џо Вилок кој беше инволвиран во посериозен сообраќаен инцидент. Вилок непочитувајќи ги правилата претекнуваше возило на три полни ленти по што изгуби контрола над својот џип, Мерцедес ...