TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прегазен 77-годишен велосипедист во Кичево

Слободен Печат - 11.06.2024

Седумдесет и седумгодишен велосипедист е тешко повреден откако бил удрен во Кичево. По овластување на јавен обвинител извршен бил увид од увидна екипа од ОВР ...

Прегазен 77-годишен велосипедист, однесен е во болница

Скопје1 - 11.06.2024

На 10.06.2024 во 11.45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид – Кичево со ул.„Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ.

Прегазен 77-годишен велосипедист, пренесен е во болница

Макфакс - 11.06.2024

Вчера во 11.45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид – Кичево со ул.„Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ.

Прегазен 77-годишен велосипедист, пренесен е во болница

Опсервер - 11.06.2024

Вчера во 11.45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид – Кичево со ул.„Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ.

Прегазен велосипедист во Кичево, со тешки повреди пренесен во болница

Press24 - 11.06.2024

Вчера во 11.45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид - Кичево со ул.„Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ.

Прегазен 77-годишен велосипедист, пренесен е во болница

Кајгана - 11.06.2024

Вчера во 11:45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид-Кичево со ул. „Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ. (80) од с.

Прегазен 77-годишен велосипедист, пренесен е во болница

Скопје инфо - 11.06.2024

Вчера во 11.45 часот во Полициската станица Кичево било пријавено дека на крстосницата од магистралниот пат Охрид – Кичево со ул.„Марксова“ во Кичево, патничко возило „хјундаи“ со кичевски регистарски ознаки управувано од Б.Џ.