TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мотоциклист удрил жена кај Бит Пазар и избегал

Фокус - 16.05.2018

Вчера во 13:26 часот од Градска општа болница „Св . Наум Охридски“ во полиција пријавиле дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско , со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар , во која била удрена од ...

Мотор удри пешак на Бит-пазар и избега

Макфакс - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена од Кучевиште вчера била пренесена во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“, кога била удрена од мотор на Бит Пазар. Моторот го управувало непознато лице, кое го напуштило местото на настанот.

Удрил жена со мотор кај Бит Пазар и избегал

Фактор - 16.05.2018

Непознато лице вчера удрило повозрасна жена од скопското село Кучевиште која била пренесена во Градска општа болница „Св. Наум Охридски“. Случајот во МВР го пријавиле од болницата а жената се здобила со тешки телесни повреди.

Несовесен моторџија тешко повредил жена на Бит-пазар и побегнал

+инфо - 16.05.2018

Во 13,26 часот вчера од Градска општа болница „Св. Наум Охридски“ е пријавено дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско, со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар, во која била удрена од мотор ...

Мотор удри пешак на Бит Пазар и избега

Република - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена од Кучевиште вчера била пренесена во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“, кога била удрена од мотор на Бит Пазар. Моторот го управувало непознато лице, кое го напуштило местото на настанот.

Со мотор удрил во постара жена и избегал

МКД - 16.05.2018

Вчера во градската општа болница „Св. Наум Охридски" тешко повредена била донесена В.К. (63) од село Кучевиште, Скопско. Таа добила тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар при удар од мотор управуван од непознато лице, кое го ...

Мотор удри пешак на Бит Пазар и избега

Точка - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена од Кучевиште вчера била пренесена во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“, кога била удрена од мотор на Бит Пазар. Моторот го управувало непознато лице, кое го напуштило местото на настанот.

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

А1 On - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Жена тешко повредена на Бит Пазар

Н.Македонија - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Удрил жена со мотор, па избегал: Скопјанка тешко повредена заврши во болница

Курир - 16.05.2018

На 15.05.2018 година во 13:26 часот од Градска општа болница „Св. Наум Охридски“ е пријавено дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско. Таа била со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар.

Повредена жена на Бит Пазар

Сител - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

Стандард - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Удрил жена со мотор, па избегал: Скопјанка тешко повредена заврши во болница

24Инфо - 16.05.2018

На 15.05.2018 година во 13:26 часот од Градска општа болница „Св. Наум Охридски“ е пријавено дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско. Таа била со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар.

Удрил жена со мотор, па избегал: Скопјанка тешко повредена заврши во болница

Скопје инфо - 16.05.2018

На 15.05.2018 година во 13:26 часот од Градска општа болница „Св. Наум Охридски“ е пријавено дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско. Таа била со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар.

Прегазена жена на Бит Пазар – возачот веднаш избегал од местото на настанот

Sky - 16.05.2018

Вчера во 13:26 часот од Градска општа болница „Св. Наум Охридски“ е пријавено дека кај нив била донесена 63-годишната В.К. од село Кучевиште, скопско, со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар Како што соопштуваат од ...

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

Канал5 - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

Бриф - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

Либертас - 16.05.2018

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св.