TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Безобразен потег на руски фудбалер, арогантно си го избриша носот со 70 евра! (ВИДЕО)

24Фудбал - 14.02.2018

Станислав Манајев е играчот кој ја бранува фудбалската јавност во моментов откако си го избриша носот со 70 евра. Додека се летал со авион, Манајев се пожали дека му тече носот и од соиграч побара пари за со нив да се избрише.

Лудило во Русија: Фудбалер си го избриша носот со 70 евра (Видео)

Дерби - 14.02.2018

Кога е во прашање спортот, а во конкретниов случај фудбалот имаме забележано многу необични и контраверзни моменти во и надвор од теренот со тоа што во таа група спаѓа и ситуацијата кога ни доаѓа од Русија.

Срамота: Руски фудбалер си го избриша носот со 70 евра! (ВИДЕО)

Sport 1 - 14.02.2018

Голема бура предизвика кај руската јавноста, однесувањето на Станислав Манајев, фудбалер за кој никој не би слушнал ако не направеше глупав потег. Во текот на летото по натпреварот од третата лига се пожалил дека му тече носот, а соиграч му дал ...

СКАНДАЛ во Русија: Фудбалер си брише нос со 70 евра (Видео)

Спортски - 14.02.2018

На големи критики наиде однесувањето на Станислас Манајев. Имено во текот на летото за натпреварот Манајев се пожали дека има проблем со носот и дека му е потребно нешто за да се избрише. На помош му дојде колегата кој му донесе руски пари, рубљи во ...

Жестоки критики за фудбалерот: Носот си го брише со 70 евра (ВИДЕО)

Курир - 14.02.2018

Младиот 19-годишен фудбалер ова видео го постави на својот Инстаграм профил, но кога доби остри осуди и навреди, веднаш го избриша. На големи критики наиде однесувањето на Станислав Манајев.

СКАНДАЛ во Русија: Фудбалер си брише нос со 70 евра (Видео)

Таратур - 15.02.2018

На големи критики наиде однесувањето на Станислас Манајев. Имено во текот на летото за натпреварот Манајев се пожали дека има проблем со носот и дека му е потребно нешто за да се избрише. На помош му дојде колегата кој му донесе руски пари, рубљи во ...