TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Покетино го повлече Меси кога ПСЖ бркаше победа, реакцијата на напаѓачот го привлече вниманието (ВИДЕО)

Дерби - 19.09.2021

Пари Сен Жермен со доста мака со гол во судиското продолжение ја оствари посакуваната победа над Лион со која го задржа перфектниот учинок во Лига 1. Меѓутоа овој триумф дефинитивно ќе остане во прв план, а причината за тоа е чудната одлука на ...

Егото на Меси почна да прави проблеми - одби да се поздрави со Покетино (ВИДЕО)

Sport 1

ВИДЕО: Тензија во Париз – Почетино направи храбар потег, Меси не сакаше да го поздрави!

Gol.mk

Почна „војната на суетите“ – Меси не сакаше да се поздрави со Покетино откако беше заменет (ВИДЕО)

Екипа

Реакцијата на Меси кога беше изваден од игра: Лут, одби да се поздрави со Покетино (ВИДЕО)

24Фудбал

(ВИДЕО) Меси веќе зажали што дојде во ПСЖ, неговата реакција кажува се

Спортклуб

Ако не ја освојат Лигата на шампионите на клупата доаѓа Зинедин Зидан

Спортклуб

Gol.mk Дерби