TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СЕЛЕНА ГОМЕЗ И ЗЕЈН МАЛИК ВО ВРСКА? Видени како се бакнуваат, а се огласи и неговата поранешна сопруга

Попара - 28.03.2023

Селена Гомез и Зејн Малик биле видени во ресторан како вечераат, а потоа се шетаат држејќи се за раце, па дури и се бакнуваат. Неговата поранешна сопруга Џиџи Хадид се огласи по обвинувањата и призна дека нема проблем со тоа, се додека тој е добар ...

Хејли Бибер добива смртни закани, се огласи и Селена Гомез

Убавина и Здравје - 28.03.2023

Селена Гомез на социјалната мрежа Инстаграм објави дека Хејли Бибер добива смртни закани и ги повика сите да престанат. Фото: Printscreen ...

ХЕЈЛИ БИБЕР ЗА ПРВ ПАТ ЈАВНО Ѝ СЕ ОБРАТИ НА СЕЛЕНА ГОМЕЗ! По смртните закани, таа посочи само едно нешто

Попара - 27.03.2023

Селена Гомез денеска се обратила на социјалната мрежа Инстаграм и конечно ја прекинала тишината за конфликтот со сопругата на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер. Односот на Хејли Бибер и пејачката Селена Гомез може да се карактеризира како ...

Селена Гомез во врска со Зејн Малик: Видени се како се бакнуваат, се огласи и Џиџи Хадид

Хаштаг - 27.03.2023

Странските медиуми не престануваат да пишуваат за нивната наводна врска... Странските медиуми не престануваат да пишуваат за наводната врска помеѓу пејачката Селена Гомез и пејачот Зејн Малик.

Селена Гомез во врска со Зејн Малик? Биле видени како се бакнуваат, извор открил што мисли Џиџи за тоа

Точка - 27.03.2023

Странските медиуми пишуваат за наводната врска помеѓу американската пејачка Селена Гомез и британскиот пејач Зејн Малик. Гласините за врската неодамна станаа актуелни, кога вработена во еден ресторан во Њујорк објавила на ТикТок дека добила порака ...

„Сè додека е среќен и стабилен“: На Џиџи Хадид не ѝ пречи што Зејн Малик се забавува со Селена Гомез

Слободен Печат - 27.03.2023

На Џиџи Хадид , наводно, не ѝ пречи тоа што нејзиното поранешно момче Зејн Малик се забавува со Селена Гомез , „сè додека тој е среќен и стабилен“, пишува „Дејли мејл“ . Светски познатата манекенка (27) и пејачот (30) беа во турбулентна љубовна ...

(Фото) Селена Гомез во бикини, 18 милиони фанови одговорија со „лајк“: „Џастин плаче!“

Еспресо - 27.03.2023

Актерката и пејачка Селена Гомез сподели со претплатници на својот Инстаграм профил архивска фотографија во бикини. 30-годишната Селена Гомез објави фотографија на која позира во шарен костим за капење.

Нова љубов на повидок: Селена Гомез и Зејн Малик

Макфакс - 27.03.2023

Селена Гомез и Зејн Малик може да бидат одличен спој на долг рок, според извор близок до двајцата пејачи. 30-годишната ѕвезда и музичарот неодамна беа фотографирани заедно на интимна вечера во Њујорк, а инсајдер сега сугерира дека тие би можеле да ...

Зејн Малик повеќе не ја крие романсата со најпопуларната пејачка во светот

Локално - 27.03.2023

Популарниот пејач Зејн Малик е виден како ужива во кафуле со Селена Гомез, а секако се заврши на Тик Ток со брзина на светлината. Девојката која работела во тој локал ги снимала, а се чинело како да не сакале да се сокријат.

Нова љубов на повидок: Селена Гомез и Зејн Малик

MTM - 27.03.2023

Селена Гомез и Зејн Малик може да бидат одличен спој на долг рок, според извор близок до двајцата пејачи. 30-годишната ѕвезда и музичарот неодамна беа фотографирани заедно на интимна вечера во Њујорк, а инсајдер сега сугерира дека тие би можеле да ...

Манекенката му роди дете, па се разведе од него – пејачот не мирува, сега ја „ќари“ и Селена Гомез за да заборави на ...

Курир - 27.03.2023

Странските медиуми пишуваат за наводната врска помеѓу американската пејачка Селена Гомез и британскиот пејач Зејн Малик. Гласините за врската неодамна станаа актуелни, кога вработена во еден ресторан во Њујорк објавила на ТикТок дека добила порака ...

(ФОТО) Селена Гомез во бикини, 18 милиони фанови одговорија со „лајк“: „Џастин плаче!“

Убавина и Здравје - 28.03.2023

Актерката и пејачка Селена Гомез сподели со претплатници на својот Инстаграм профил архивска фотографија во бикини. 30-годишната Селена Гомез објави фотографија на која позира во шарен костим за капење.

СЕЛЕНА ГОМЕЗ И ЗЕЈН МАЛИК СЕ НОВИОТ ПАР Видени се како се бакнуваат, се огласи и Џиџи Хадид

+инфо - 28.03.2023

Пејачката и актерка Селена Гомез и музичарот Зејн Малик се новиот холивудски пар. Така барем пишуваат странските медиуми. Пејачката и актерка Селена Гомез и музичарот Зејн Малик се новиот холивудски пар. Така барем пишуваат странските медиуми.

Селена Гомез е во врска со бившиот на Џиџи Хадид

Хитпортал - 28.03.2023

Се погласни се шпекулациите за новата љубов на актерката и пејачка Селена Гомез. Наводно, Селена е во врска со пејачот Зејн Малик. Гласините за првпат се појавија во март Селена и Зејн биле излезени во „SoHo“ во Њујорк.