TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Полна Месечина на 29 октомври: Што ги очекува хороскопските знаци?

Скопје инфо - 28.09.2023

Полната Месечина ќе го осветли небото утре, во знакот Овен. Photo by Ganapathy Kumar on Unsplash Овенот нè учи дека сите имаме некаква цел на овој свет. Можеби се потребни години за да го најдеме тоа, но со енергијата на Месечината, успеваме да го ...

Полната Месечина на 29 септември најмногу ќе му влијае на овој хороскопски знак!

Кафе пауза

Се наближува Полната Месечина во Овен – што значи тоа за секој хороскопски знак?

Вечер Прес

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Убавина и Здравје

Нови врски и пеперутки во стомакот: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Женски магазин

Полната Месечина во Овен ќе им донесе среќа во љубовта на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза

На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Алсат-М

Zoom Слободен Печат

Утре пристигнува последната супермесечина за оваа година, астролозите наведуваат дека ќе влијае на овие 4 хороскопски ...

Точка - 28.09.2023

Утре, на 29-ти септември, нѝ пристигнува последната супермесечина во 2023 година, а астролозите наведуваат дека таа особено ќе влијае на поединечни знаци на хороскопот. Супермесечината претставува феномен кога Месечината се приближува до планетата ...

Овие три хороскопски знаци се родени да го менуваат светот, еден од нив посебно се истакнува

Независен

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје

Крајот на неделата ќе им даде нова шанса: Два хороскопски знаци ќе поместат планини

Еспресо

Дневен хороскоп за 28.09.2023: Девици – не им се доверувајте на колегите, Ваги – ви треба ментален одмор

Црнобело

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

За нив октомври и ноември ќе бидат знак на промена: 4 хороскопски знаци ги очекува успех на сите полиња во текот на овие 2 месеци

Женски магазин

Точка Еспресо Еспресо Убавина и Здравје Вечер Прес Во Центар Женски магазин Lady

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21 - 28.09.2023

ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Доаѓа ретроградниот Марс, кој со себе носи хаос – Кои 4 хороскопски знаци ќе ја завршат годината неславно?

Црнобело

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

Zoom

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady - 28.09.2023

Руски астролог тврди дека овие знаци ќе ги следи среќа во текот на 2023. година Павел Глоба е еден од најпознатите руски астролози и велат дека неговите астро прогнози се точни до 85. проценти.

Девојки, изберете мажи родени под овие хороскопски знаци: Ќе ве гледаат како кралица!

Попара

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...