TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Празник за очи: Вака изгледа тренерот на Бритни Спирс!

Хитпортал - 22.10.2019

Судејки по Инстаграм објавите, проблематичната поп-ѕвезда Бритни Спирс како да си го средила приватниот живот. 37 годишната Спирс скоро три години ужива во љубовта со 13 години помладиот Сем.

Бритни Спирс самата си објави провокативна слика со иден сопруг

Вечер Прес - 21.10.2019

Нема кој не ја знае популарната Бритни Спирс, а таа веќе трета година по ред ужива со нејзиниот 13 години помлад дечко Сем Агари. Според американските таблоиди тие наскоро планираат да се венчаат.

Бритни Спирс има дечко помлад 13 години

ЗаЗабава - 21.10.2019

Бритни Спирс веќе три години е во љубовна врска со 13 години помладиот манекен и фитнес тренер Сем Асгар (24), За нивната љубов веќе на големо се пишува насекаде, а таа објавува и фотографии на соцјалните медиуми како ужива на јахта со ...

Бритни на јахта со 13 години помладото момче

iPortal - 21.10.2019

Популарната пејачка Бритни Спирс е позната по бројните хитови, но и скандалозното однесување, кратките бракови и проблематичните врски. Но, според нејзините социјални мрежни, овојпат се чини дека конечно е среќна со своето 13-години помладо момче, ...

Бритни Спирс ужива на јахта со 13 години помладото момче: Девојките и љубоморат поради него! (ФОТО)

Слободен Печат - 20.10.2019

На познатата пејачка и цветаат рози во љубовта... Поп-ѕвездата Бритни Спирс (37) последната година имаше бројни проблеми, но изгледа е на прв пат да ги реши ако судиме по објавите на социјалните мрежи.